Гендиректор Металіста 1925: «Пошук тренера ведеться. Це не чутки»
Андрій Недєлін – про фінансовий стан клубу
![Гендиректор Металіста 1925: «Пошук тренера ведеться. Це не чутки»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/83/orig_656782.jpg)
Генеральний директор харківського «Металіста 1925» Андрій Недєлін розповів про пошук наставника команді і повідав про фінансовий стан клубу:
«Пошук тренера ведеться. Це не чутки. Він би не вівся тільки в одному випадку - був би не в. о. тренера, а головний тренер. З точки зору етики не можу називати прізвища кандидатів і поширювати інформацію про шорт-лист.
Сьогодні фінансовий стан «Металіста 1925» на досить високому рівні. Питання фінансування і виплат зарплат, офіційних платежів - вони взагалі не стоять. Відповідно, за такого фінансування не можна говорити про боротьбу за виживання або стабілізацію ситуації всередині таблиці. Є низка труднощів перед чинними учасниками українського футболу в підписанні нових якісних гравців, кваліфікованого тренера.
З-за кордону мало хто хоче до нас їхати, в Україні ринок сильно стиснутий. Багато факторів, повторюся. Навіщо розвивати клуб, якщо не ставити максимальні цілі? Шукаємо все, щоб клуб рухався вперед великими кроками. Перш за все, кадровий потенціал», – сказав Недєлін.
Нагадаємо, 11 грудня «Металіст 1925» у матчі 17-го туру УПЛ програв у Києві «Олександрії» з рахунком 0:3.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696864.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696864.jpg)
Донна Векич у двох сетах впевнено переграла Анну Кароліну Шмідлову в 1/2 фіналу
![Імад АШУР: «Судді? Усик сказав достатньо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696890.jpg)
![Андрій ЯРМОЛЕНКО – про фото з Шапаренком: «302 лимона»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696888.jpg)
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696714.jpg)
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696714.jpg)