Таблиця АПЛ. Зінченко втратив лідерство, Забарний зрівнявся із Мудриком

10 грудня відбулися останні матчі 16-го туру найвищого дивізіону Англії

4755
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

10 грудня відбулися останні матчі 16-го туру АПЛ.

У центральному поєдинку туру «Астон Вілла» мінімально обіграла «Арсенал» з рахунком 1:0. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі команди та був замінений лише на 90+4-й хвилині.

«Ліверпуль» вирвав перемогу у «Крістал Пелас» 2:1 на 90+1-й хвилині.

Чинний чемпіон вищого дивізіону Англії «Манчестер Сіті» не без проблем у гостях виграв у «Лутон Таун» з рахунком 2:1.

У найцікавішому матчі для українських уболівальників «Евертон» – «Челсі» за участю Віталія Миколенка та Михайла Мудрика інтриги не було. «Іриски» обіграли 2:0, а українські легіонери відіграли весь поєдинок.

«Брентфорд» з Єгором Ярмолюком, який почав у запасі і вийшов на 2-й тайм, на виїзді поступився «Шеффілд Юнайтед» 0:1.

«Борнмут» з Іллею Забарним сенсаційно розгромив «Манчестер Юнайтед» 3:0. Ілля вийшов у старті «вишень» та зіграв усі 90 хвилин.

«Арсенал» через поразку «вілланам» втратив лідерство і віддав його «Ліверпулю». Зараз команда Олександра Зінченка має 36 очок, а у підопічних Юргена Клоппа – 37. Трійку замикає «Астон Вілла» (35), яка продовжує неймовірну серію домашніх перемог (15). На 4-й позиції йде «Манчестер Сіті» (33), а на 5-му – «Тоттенхем» (30).

Одразу троє українців Ярмолюк («Брентфорд»), Мудрик («Челсі») та Забарний («Борнмут») ділять 11-те, 12-те та 14-те місце з 19 очками відповідно. На 13-му знаходиться «Вулверхемптон».

«Евертон» та Віталій Міколенко зміцнили позиції у таблиці чемпіонату Англії. Зараз команда з Ліверпуля знаходиться на 17-му рядку з 13 очками.