Запасні: Федорівський, Рибка, Фатєєв, Осман, Чернов, Муха, Даниленко, Корх.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

11 грудня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

11 грудня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Бражко завівся у відповідь на фол Груші на лівому фланзі.

11 грудня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Дячук не пустив у порожні ворота удар Лук'янчука головою на завершення подачі з правого флангу, яку не перехопив Бущан.

11 грудня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще чотири хвилини.

90’

Ваната поміняли на Супрягу.

90’

Караваєв вийшов замість Кабаєва.

11 грудня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат покотив із пенальті в лівий нижній кут.

11 грудня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ПЕНАЛЬТІ! Таки фолив Лук'янчук.

11 грудня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Зіграв у ноги Буяльському Лук'янчук на правому куті воротарського.

11 грудня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ВИЛУЧЕННЯ! Морозу дали другу картку за фол проти Андрієвського на лівому фланзі атаки.

11 грудня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МОМЕНТ! Бражко із зони перед штрафним запустив дальній удар над воротами.

11 грудня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Дубінчак влучив у руку Мединському на лівому фланзі атаки, а Суханов вирішив покричати на арбітра.

11 грудня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Краснопіра замінив Суханов.

11 грудня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Груба гра Мороза перед власним штрафним проти Бражка.

11 грудня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Діагональ на Буяльського на лівий фланг захисник Оболоні перевів до ауту.

11 грудня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Мороза попередили за удар по ногах Бражка в центральному колі.

11 грудня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Карась прихопив за футболку Буяльського на чужій половині.

11 грудня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Тарануху замінили на Грушу.

11 грудня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! М'яч відскочив від Нагієва до правого флангу штрафного до Беніто, а той пробив у ближній поміж ніг воротарю.

11 грудня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Замість Шапаренка вийшов Андрієвський.

11 грудня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Удар головою від Шапаренка в центрі штрафного завершував подачу Бражка з правого флангу, але м'яч пішов точно в руки Кичаку.

11 грудня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

На заміну Волошину вийшов Беніто.

11 грудня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Вівчаренко вийшов замість Дубінчака.

60’

МОМЕНТ! Волошин здалеку пробив із зони перед штрафним під поперечину, але Кичак перевів м'яч на кутовий над воротами.

11 грудня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Підкатом на лівому фланзі оборони Карась перевів м'яч на кутовий із-під ніг Ваната.

11 грудня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Бражко з глибини грав до лівого флангу штрафного, але суперники перехопили.

11 грудня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Динамо грає з м'ячем, але просто не може просунутись до завершальної стадії.

11 грудня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Заблоковано на кутовий спробу Ваната пробити в дотик на завершення передачі з лівого флангу до пів кола перед штрафним.

11 грудня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Кволий удар Сироти із зони перед чужим штрафним пішов низом до рук Кічаку.

11 грудня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Не провів м'яч повз Нагієва на лівому фланзі атаки Волошин.

11 грудня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Нагієв гратиме Косовського.

11 грудня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 грудня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 грудня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

11 грудня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Дубінчака попередили за фол проти Мединського лівому фланзі оборони.

11 грудня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Просто не віддає м'яч Динамо, але просуватись також не дають.

11 грудня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Ванат розвертався в центрі штрафного під час передачі з лівого флангу, але втратив рівновагу.

11 грудня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Ніхто не пішов замикати простріл зльоту від Волошина з правого флангу штрафного.

11 грудня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Мединського не випустив до лівого флангу контратаки фолом Волошин.

11 грудня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Буяльський віддав від центральної лінії на лівий фланг штрафного на хід Ванату, який бив під воротаря, але Кичак перевів на кутовий ногами.

11 грудня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Оболонь намагається зустрічати вже в центрі поля.

24’

Динамо повністю контролює хід гри.

11 грудня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Прострілом із лівого флангу штрафного Шапаренко заробив кутовий, влучивши в захисника.

11 грудня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Кутовий від Буяльського з правого флангу полетів на межу воротарського на голову Ванату, який пробив повз дальню стійку.

11 грудня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Прокопенко перевів головою над власними воротами подачу Дубінчака з лівого флангу.

11 грудня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Буяльський наступив на ногу Лук'янчуку перед чужим штрафним.

11 грудня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Бражко з розіграшу штрафного запустив м'яч над воротами.

11 грудня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ВИЛУЧЕННЯ! Вовкун отримав пряму червону за те, що потягнув Ваната за корпус під час закидання на центральний вхід до штрафного з глибини.

11 грудня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Навіс від Мединського з правого флангу до рук Бущана підрізав Тарануха.

11 грудня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

У офсайд на Жичикова закинули м'яч до правого флангу штрафного.

11 грудня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Біля ближньої стійки заблокували простріл Кабаєва з лівого флангу штрафного.

11 грудня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Контролює м'яч Динамо на чужій половині.

11 грудня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Зміщення від лівого кута штрафного Кабаєв завершив дальнім ударом над воротами.

4’

Невдала спроба Дубінчака перевести м'яч на правий фланг атаки.

11 грудня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Господарі грають на м'ячі ледь не вперше в матчі.

11 грудня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Пішов відскок на лівий фланг штрафного для Прокопенка, але той пробив над воротами в дотик.

11 грудня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Контролює м'яч Оболонь на чужій половині.

11 грудня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 грудня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

11 грудня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 11-го грудня, відбудеться поєдинок 17-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і київська «Оболонь». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 15:00.

Перше столичне дербі після повернення «Оболоні» в УПЛ вийшло справді вогняним, але «пивовари» в ньому поступились (2:4). Відтоді вони так і не відшукали оптимальну для себе опцію успіху, тоді як «Динамо» під керівництвом Олександра Шовковського поступово оживає й уже три матчі поспіль не програє. Цікаво, що запропонують нам у майбутній грі непримиренні суперники?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Оболонь».