0

Младен БАРТУЛОВИЧ: «Могли вирвати перемогу над Кривбасом»

Тренер «Зорі» – про матч із «Кривбасом»

ФК Зоря. Младен Бартулович

Головний тренер «Зорі» Младен Бартулович прокоментував нічию 2:2 з «Кривбасом» в 17-му турі УПЛ:

«Дуже багато переїздів, дуже багато матчів, єврокубки. Це мало вплив на перші хвилини. Пропустили 2 голи в першому таймі. Зуміли забити гол до перерви, зробили багато змін, які підсилили гру та врятували нічийний результат. Могли вирвати перемогу. Дуже задоволені хлопцями. Велика дяка за таку самовіддачу. Пишаємось.

Ми були в дуже важкі ситуації, бо 0:2 програвали. Я ще раз повторююсь, зробили гарні заміни, хлопці додали й могли вигравати матч. Дуже цікавий поєдинок, на мою думку, для вболівальників. Підсумок – нічийний. На мою думку, і «Кривбас» може бути незадоволений, і «Зоря».

(12)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 17

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ