ЛАВРИНЕНКО: «Гол Зубкова – це майстерність найвищого рівня»

Головний тренер «Вереса» поділився враженнями проти «Шахтаря»

1892
5
ФК Верес Рівне. Сергій Лавриненко

Головний тренер рівненського «Вереса» Сергій Лавриненко поділився враженнями від матчу 17-го тура УПЛ проти донецького «Шахтаря» (0:2):

«Ми розуміли, з ким граємо. Шахтар – дуже потужний суперник. У першому таймі ми дещо побоювалися гірників, обережно намагалися грати. Але після перерви втрачати було нічого, стали грати більш агресивно. Ми достойно виглядали. Але чемпіон – це чемпіон.

Мені за команду сьогодні не соромно. Я подякував їм за самовіддачу. Сьогодні – це наш рівень. Більше ми поки не можемо, хоча прагнемо до цього.

Перший гол вплинув на гру. Дмитро Криськів віддавав передачу зовсім в іншу зону, а м'яч влетів у ворота. Це прикро. А гол Олександра Зубкова – це майстерність вищого рівня. Це найкращий гол туру.

В нас були непогані підходи до воріт, але потрібна реалізація. Нам не вистачило якості лави запасних, щоб посилити гру. Не вистачало швидкості. Ми не мали ким посилити гру, щоб додати саме швидкості на фоні такого суперника. Тому взимку працюватимемо саме над тим, щоб швидких гравців запросити. Ми лише на початку будівництва команди і попереду ще багато роботи.

Сьогодні в команди розпочнеться відпустка. Разом зберемося попередньо 10 січня. До 20 січня працюватимемо у Рівному, а потім вирушимо на збір до Туреччини».