Ігор СУРКІС: «Могли б зарахувати поразку Минаю»
Президент «Динамо» – про долю матчу з «Минаєм»
![Ігор СУРКІС: «Могли б зарахувати поразку Минаю»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/80/orig_656161.jpg)
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс поділився думкою про матч 16-го туру Української Прем'єр-ліги з «Минаєм», який перенесено на невизначений термін.
«Що будемо вирішувати з «Минаєм»? Ми не повинні їхати... Ми могли б просити асоціацію та УПЛ зарахувати їм технічну поразку. Пам'ятаєте «Інгулець» – «Шахтар», «Маріуполь» – «Динамо»? Але ми цього не хочемо.
Але їхати туди... Ми витратили великі кошти, дві доби там були. Немає освітлення – це смішно. Ми граємо в УПЛ, хочемо грати в Європі, а немає освітлення. Тому, якщо вони хочуть, то нехай приїдуть до нас: ми все підготуємо і будемо грати в Києві», – заявив Суркіс.
Нагадаємо, матч «Минай» – «Динамо» 3 грудня був зупинений на 2-й хвилині через повітряну тривогу і не був дограний через наближення настання темряви.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696766.jpg)
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696766.jpg)
Чжен Ціньвень переграла Ігу у півфіналі і побореться за золоту медаль у Парижі
![ВІДЕО. Трансгендер зламав носа суперниці на ОІ. Дівчина відмовилася від бою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696791.jpg)
![ВІДЕО. Трансгендер зламав носа суперниці на ОІ. Дівчина відмовилася від бою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696791.jpg)
Анджела Каріні не захотіла продовжувати поєдинок проти Імана Хеліфа, що змінила стать
![Новий претендент. Луніна хоче купити клуб, коуч якого тренував гранд УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696820.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696814.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696814.jpg)
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696928.jpg)
Це ж навіть не підігрів поля, а освітлення…
Головна причина, того що матч не продовжили - це відсутність світла. І немає значення хто приїхав в гості, чи то Динамо, чи Шахтар, чи ще якась команда.
Як командам грати в умовах темряви? Невже Палкін, Срна чи інші керівники клубів погодилися грати без світла?
Тут, в цивілізованій не корумпованій країні, приймаючому клубу 100% дали технічну поразку та наклали би невїпенний штраф. А потім ще й провели розслідування в тих, хто допустив цей "стадіон" до найвищих футбольних змагань в Україні.
Обязаны ехать.