ГВАРДІОЛА: «Родрі – важливий, але треба знайти спосіб перемагати без нього»

Наставник «Манчестер Сіті» прокоментував поразку від «Астон Вілли»

1437
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

6 грудня відбувся матч 15-го туру АПЛ між командами «Астон Вілла» та «Манчестер Сіті». Гра завершилася перемогою господарів із рахунком 1:0.

Після завершення зустрічі наставник «містян» Жузеп Гвардіола прокоментував поразку своїх підопічних:

«Астон Вілла грала краще. У першому таймі ми не володіли м'ячем, а другий тайм був набагато кращим, і ми мали моменти, ми з усіх сил намагалися знайти пас у потрібні моменти.

Ми маємо визнати, що «Астон Вілла» краща, і перейти до матчу проти «Лутона».

Родрі, звичайно, важливий гравець, але коли його немає, нам потрібно знайти спосіб перемагати без нього. Шість очок від лідера. Ми хотіли б бути кращими в лізі, але ми зробили три нічиї і програли сьогодні.

За ці роки ми знайшли спосіб вигравати матчі, але нам довелося трохи попрацювати, і ми маємо знайти спосіб зробити це знову. Моя робота – знайти рішення. Динаміка змінюється залежно від перемог у іграх. Коли команда стає кращою, ви повинні це визнати», – заявив Гвардіола.

Основний півзахисник «Манчестер Сіті» Родрі пропустив матч проти «Астон Вілли» через перебір жовтих карток.