Маурісіо ПОЧЕТТІНО: Нам потрібні гравці, які допоможуть і нададуть рішення

Наставник «Челсі» прокоментував поразку від «Ман Юнайтед» у 15-му турі АПЛ

2846
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

6 грудня відбувся матч 15-го туру АПЛ між командами «Манчестер Юнайтед» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «червоних дияволів».

Після завершення поєдинку наставник лондонців Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку команди:

«Манчестер Юнайтед заслужив перемогу. Спочатку було складно. Вони продемонстрували величезну енергію. Ми грали в неділю, і на підготовку було на один день менше. Можливо, нам було важко розпочати гру так, як ми хотіли. Ми створили достатньо моментів, щоб увійти у гру. Ми дуже добре розпочали другий тайм, але потім пропустили, і це важко».

Нам потрібно поновити всіх гравців. Це час по-справжньому конкурентної боротьби, і нам потрібні гравці, які допоможуть та нададуть рішення для підвищення нашого рівня.

Таку гру важко оцінити. Ми мали гарну перемогу над «Брайтоном», але тепер ми програли.

Ми не дуже добре розпочали матч, і, можливо, цього можна очікувати з огляду на останні пару днів. Ми не змогли зрівнятися за енергією з «Манчестер Юнайтед». Нам не вистачало енергії та можливості змінити гру. Це була проблема, і таке іноді трапляється. Це футбол. Повна заслуга «Манчестер Юнайтед». Вони заслужили перемогу і були кращими за нас, але ми були близькі. Нам потрібно зосередитись на наступній грі.

Нам потрібно бути уважнішими в таких місцях, як «Олд Траффорд». Ми пропустили другий гол, і це було важче. Нам потрібно приймати більш виважені рішення. Я думаю, вони підштовхнули нас грати на своїй половині поля в першому таймі, але тоді я думаю, що ми були кращими і грали трохи краще. Тяжко з усіма емоціями, – сказав Почеттіно.

Відеоогляд матчу Ман Юнайтед – Челсі – 2:1