Зінченко взяв участь в трилері. Арсенал вирвав перемогу в Лутон Таун

14514
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Лутон Таун – Арсенал

У вівторок, 5 грудня, відбулися два матчі 15-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

У першому поєдинку ігрового дня «Вулвергемптон» завдяки голу корейця Хван Хі Чхана здобув мінімальну перемогу у матчі з «Бернлі».

Лондонський «Арсенал» у суперматчі з «Лутон Таун» переміг з рахунком 4:3, а переможний гол Райс провів на 90+7 хвилині. Український захисник Олександр Зінченко розпочав цей матч на лаві для запасних та вийшов на поле на 65-й хвилині.

АПЛ. 15-й тур, 5 грудня.

Вулвергемптон – Бернлі – 1:0

Гол: Хван Хі Чхан, 42.

Лутон Таун – Арсенал – 3:4

Голи: Ошо, 25, Адебайо, 49, Барклі, 57 – Мартінеллі, 20, Жезус, 45, Хаверц, 60, Райс, 90+7.

Лутон: Камінскі, Каборе, Белл, Ошо, Менджі, Дауті (Джайлз, 88), Таунсенд (Огбене, 62), Барклі, Раддок-Мпанзу (Кларк, 88), Браун (Чонг, 61), Адебайо (Морріс, 61).

Арсенал: Райя, Уайт, Габріел, Саліба, Ківіор (Зінченко, 64), Едегор, Райс, Хаверц, Мартінеллі (Троссард, 64), Сака, Габріел Жезус.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ АПЛ

Події матчу

90’ +7
ГОЛ ! М'яч забив Деклан Райс (Арсенал).
60’
ГОЛ ! М'яч забив Каі Хавертц (Арсенал).
57’
ГОЛ ! М'яч забив Росс Берклі (Лутон Таун).
49’
ГОЛ ! М'яч забив Елайджа Адебайо (Лутон Таун).
45’
ГОЛ ! М'яч забив Габріель Жезус (Арсенал).
25’
ГОЛ ! М'яч забив Гебріел Ошо (Лутон Таун).
20’
ГОЛ ! М'яч забив Габріел Мартінеллі (Арсенал).
(50)

Коментарі 14
introvert
Номінального захисника випускають на заміну, щоб підсилити атаку команди. Ніби-то парадокс, але ми усі чудово знаємо, який Зінченко насправді захисник)
А взагалі Сашко сьогодні показав, що роль джокера йому цілком до снаги. Серйозно підсилив за відведених йому півгодини ігрового часу командну гру Арсенала, добре відпрацював і в обороні, і в конструюванні атак. Міг відзначитися черговим асистом, вніс більш ніж вагомий внесок в переможну атаку на останніх секундах матчу. Одним словом, молодець.
roman75zpr
Вот же в Англии весело... В каждом туре какие-то триллеры
andre_lui
Шкода Лутон. Без Зінченка Арсенал забагато пропустив. З такою концентрацією до останньої хвилини Арсенал готовий взяти титул
Олександр
Каждый матч арсенал вырыаает на нервах .понятно что будет спад .такое долго не продолжается
Nordenus
Райя два гола привез... Так бы Арсенал спокойно победил
pol-55
Ех *прошляпали* історію .
Олександр
Писали типа проходной матч Арсенала .Еле спаслись аж жопв горела .Радовались вроде как лигу чемпионов выиграли
u6464u
Так трилер іще той , на останніх секундах Райс забив  такий бажаний гол , які емоції після цього , це щось з чимсь , Сашко кашу незіпсував , зіграв на гідному рівні , але не вірю що цей Арсенал може виграти чемпіонство .