0

Марко САПУГА: «Для Зорі не буде проблемою вибратись із дна»

Півзахисник «Руха» прокоментував нічию з «Зорею»

ФК Рух. Марко Сапуга

Півзахисник львівського «Руха» Марко Сапуга прокоментував нічию у матчі 16-го туру УПЛ проти луганської «Зорі» (0:0):

«Це був важкий матч за непростих погодних умов, але ми на це не зважали. Ми були в однакових умовах із «Зорею». У «Руху» були моменти – в першому таймі могли забити, в другому таймі Квасниця мав чудову нагоду. «Зоря» ж показала, що для них не буде проблемою вибратись із дна турнірної таблиці, бо у них сильні гравці та хороший потенціал.

З кожною грою наша команда додає, але інколи все ж помітно, що не вистачає досвіду у завершенні атак. Потрібно реалізовувати свої моменти і сподіваюсь, це вдасться у наступних поєдинках. Тепер на нас чекає матч у Полтаві – ми налаштовуємось лише на позитивний результат».

Після 16 турів Української Прем'єр-ліги «Рух» посідає 5-те місце в турнірній таблиці, набравши 25 очок.