3 грудня завершилися матчі 14-го туру АПЛ

12885
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

3 грудня завершились усі матчі 14-го туру АПЛ.

У центральному поєдинку туру «Манчестер Сіті» та «Тоттенхем» зіграли внічию з рахунком 3:3.

«Ліверпуль» видав вогняну гру проти «Фулхема» і зумів перемогти 4:3 завдяки неймовірним шедеврам.

Михайло Мудрик відіграв 80 хвилин у матчі «Челсі» – «Брайтон» і заробив 11-метровий. У підсумку лондонцям вдалося здобути 3 пункти завдяки вікторії 3:2.

Ілля Забарний разом із «Борнмутом» втратив 3 очки на останніх хвилинах проти «Астон Вілли». Рятувальний гол на 90-й Оллі Воткінс забив із-під українця.

Олександр Зінченко відзначився асистом за «Арсенал» у грі проти «Вулверхемптона». «Каноніри» виграли у «вовків» 2:1, єдиний м'яч гості забили після помилки Олександра.

Віталій Миколенко здобув із «Евертоном» важливу перемогу у зустрічі проти «Ноттінгем Форест» на виїзді (1:0).

Єгор Ярмолюк вдруге в сезоні вийшов у стартовому складі «Брентфорда» у поєдинку з «Лутон Таун». Український футболіст відіграв 70 хвилин, а бджоли обіграли суперників 3:1.

Після 14 турів одноосібним лідером у чемпіонаті Англії 2023/24 є лондонський «Арсенал» із 33 очками. Найближчий переслідувач «Ліверпуль» має 31 пункт, а чинний чемпіон «Манчестер Сіті» має 30 очок. На 4-й позиції йде «Астон Вілла» (29), а п'ятірку замикає «Тоттенхем» (27).

Михайло Мудрик разом із «Челсі» та Єгор Ярмолюк разом із «Брентфордом» ділять 10-й та 11-й рядок відповідно. Вони мають по 19 очок. «Борнмут» та Ілля Забарний розташовуються на 16-й позиції з 13 пунктами, а «Евертон» та Віталій Міколенко поки що перебувають у зоні вильоту (18-те місце з 20) із 7 очками.

АПЛ. 14-й тур. 2-3 грудня

• Бернлі – Шеффілд Юнайтед – 5:0
  • Брентфорд – Лутон Таун – 3:1
  • Арсенал – Вулверхемптон – 2:1
  • Ноттінгем Форест – Евертон – 0:1
  • Ньюкасл – Манчестер Юнайтед – 1:0
  • Вест Хем – Крістал Пелас – 1:1
  • Ліверпуль – Фулхем – 4:3