1

ВІДЕО. Заробив пенальті + гольовий шанс. Усі дії Мудрика проти Брайтона

3 грудня «Челсі» обіграли «чайок» з рахунком 3:2

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

3 грудня відбувся матч 14-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Брайтон». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «синіх».

Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонців та відіграв 81 хвилину, після чого був замінений на Армандо Бройя.

На 64-й хвилині Мудрик заробив 11-метровий після того, як Джеймс Мілнер сфолив на ньому у штрафному майданчику «чайок». Спочатку арбітр не побачив фол проти українця, проте після перегляду VAR таки призначив пенальті.

На 40-й хвилині поєдинку Мудрік мав чудовий шанс забити. Спочатку він ефектно обіграв суперника, а потім пробив з правої ноги з-за меж штрафного майданчика, проте м'яч пролетів за кілька сантиметрів від лівої стійки.

У Twitter з'явилася нарізка всіх дій Михайла Мудрика у матчі проти «Брайтона».