Мудрик допоміг Челсі, матч Забарного і нереальний Ліверпуль

Два українці зіграли у матчах АПЛ

11765
16

«Челсі» після невдалого матчу з «Ньюкаслом» зумів реабілітуватися, обігравши «Брайтон» з рахунком 3:2. При цьому лондонці знову догравали зустріч у меншості.

Хавбек Михайло Мудрик вийшов в основному складі та відіграв до 80-ї хвилини. Українець був активний у другому таймі після вилучення Галлахера. В одній з контратак Михайло заробив пенальті, який реалізував Енцо Фернандес.

Сині піднялися на 10 місце АПЛ.

Українець Ілля Забарний провів весь матч у складі «Борнмута», проте команда не втримала перемогу над потужною у нинішньому сезоні «Астон Віллою». Бірмінгемці зрівняли рахунок на 90-й хвилині.

Відзначимо неймовірний камбек «Ліверпуля» у матчі з «Фулхемом». Ще на 87-й хвилині команда Юргена Клоппа програвала 2:3, але Ендо та Александер-Арнольд забили два голи за дві хвилини та принесли Червоним перемогу 4:3.

Чемпіонат Англії. 14-й тур

Челсі - Брайтон 3:2
Голи: Фернандес, 17, 65 (з пен), Колвілл, 21 - Буананотте, 43, Педро, 90+2

Челсі: Санчес, Дісасі, Тіаго Сілва, Бадіяшіль, Колвілл, Галахер, Мудрик (Броя, 81), Фернандес, Кайседо, Стерлінг (Палмер, 66), Джексон (Матсен, 72)

Брайтон: Стіл, Велтман, Ігор (Бейкер-Боайтей, 84), ван Хекке, Хіншелвуд (Мілнер, 57), Лаллана (Жоао Педро, 57), Гілмор, Буонанотте (Мітома, 57), Балеба (Гросс, 57), Аденгра, Фергюсон

Вилучений: Галлахер, 45

Борнмут - Астон Вілла 2:2
Голи: Семеньо, 10, Соланке, 52 - Байллі, 20, Воткінс, 90

Ліверпуль - Фулхем 4:3
Голи: Лено, 20 (у свої ворота), Макаллістер, 39, Ендо, 87, Александер-Арнольд, 88 - Вілсон, 25, Тете, 45, Декордова-Рід, 80

Ліверпуль: Келлехер, Александер-Арнолд, Матіп (Конате, 69), ван Дейк, Цімікас, Собослаї (Гакпо, 64), Макаллістер (Гомес, 65), Гравенберх (Ендо, 83), Салах, Діас, Нуньєс

Фулхем: Лено, Тете (Кастань, 75), Рім, Бассі, Робінсон, Рід (Вінісіус, 90), Вілсон (Керні, 62), Перейра (Вілліан, 62), Палінья, Івобі (Декордова-Рід, 75), Хіменес

Вест Хем - Крістал Пелес 1:1
Голи: Кудус, 13 - Едуард, 53