Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 03 грудня 2023, 11:38
8148
4

У Луніна роботи не було. Реал обіграв Гранаду та обійшов Жирону в Ла Лізі

Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «вершкових», Беллінгем не забивав і не асистував

| Оновлено 03 грудня 2023, 11:38
8148
У Луніна роботи не було. Реал обіграв Гранаду та обійшов Жирону в Ла Лізі
Getty Images/Global Images Ukraine

2 грудня відбувся матч 15-го туру Ла Ліги між командами «Реал» Мадрид та «Гранада». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь королівського клубу.

Голами за «вершкових» відзначилися Браім Діас (26) та Родріго (57). Цікаво, що зірковий Джуд Беллінгем не зумів відзначитися гольовими діями у цьому поєдинку. Джуд отримав жовту картку на 22-й хвилині.

Український голкіпер господарів Андрій Лунін вийшов у стартовому складі команди та відстояв увесь поєдинок на нуль. Щоправда, варто відзначити, що гравці «Гранади» завдали тільки 1 удар по воротах.

Завдяки цій перемозі мадридський «Реал» повернув 1-й рядок у таблиці Ла Ліги. У команди 38 очок після 15 зіграних турів. У «Жирони» разом з українцями Віктором Циганковим та Артемом Довбиком також 38 пунктів, але гірша різниця забитих та пропущених м'ячів.

Ла Ліга. 15-й тур. 2 грудня

Реал Мадрид – Гранада – 2:0

Голи: Діас, 26, Родріго, 57

Таблиця Ла Ліги 2023/24

Оцініть матеріал
(49)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Рональд Рейган
Спорт юа на замітку. При однаковій рівності очок в чемпіонаті Іспанії вище та команда, яка має кращий результат в очних зустрічах. Різниця м'ячів тут ні до чого.
vazazh
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил