Попередження: Тейлор, 33, Кушніренко, 63, Козак, 89, Смоляков, 90+2, Макуана, 90+3 – Яго, 53, Гакман, 65, Жуліо Сезар, 90+4

«Полісся»: Бойко – Смоляков, Гітченко, Чоботенко, Тейлор – Кушніренко, Крушинський (Огіря, 86) – Шастал (Макуана, 46), Грицук, Козак – Будківський.

Запасні: Кудрик, Поспєлов, Мозес, Кравченко, Шаповал, Мустафаєв, Янаков, Аріелсон.

«Верес»: Паст – Шевченко, Жуліо Сезар, Кучеренко, Курко – Кучеров (Марусич, 88), Гакман – В. Шарай, Яго (Блізніченко, 85), Дахновський (Шестаков, 71) – Гайдучик.

Запасні: Когут, Коркодим, Вовченко, Кльоц, Ковалюк, Хондак, Баран, С. Шарай, Світюха.

01 грудня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

01 грудня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

ГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача з лівого флангу штрафного від Сезара на дальню стійку завершилась ударом головою від Шестакова під поперечину!

01 грудня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Бойко перехопив подачу Шестакова з правого флангу у воротарському, після чого Сезар його зачепив ногою.

01 грудня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Гакман у підкаті забрав м'яч у Макуана на правому фланзі атаки, а той потім його брудно атакував.

01 грудня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Попередження для Смолякова за затягування часу під час ауту.

01 грудня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, п'ять хвилин.

01 грудня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Козак затягнув із подачею кутового з правого флангу.

01 грудня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Замість Кучерова дограватиме Марусич.

01 грудня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Огіря дограватиме замість Крушинського.

01 грудня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Яго поміняли на Блізніченка.

01 грудня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

У дриблінгу на лівому фланзі атаки Макуана заробив кутовий.

01 грудня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Фол проти Шарая на правому фланзі оборони від Крушинського.

01 грудня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Нічого сказати щодо останніх хвилин. Верес тримає м'яч у центрі поля.

01 грудня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Заблоковано на кутовий простріл Шевченка з лівого флангу.

01 грудня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Верес грає на м'ячі в центрі поля.

01 грудня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Дахновський гратиме замість Шестакова.

01 грудня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Будківський на дальньому боці штрафного скинув подачу кутового з лівого флангу на Крушинського, а той зльоту розстріляв ворота!

01 грудня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Макуана з лівого флангу штрафного прострілив точно в руки Пасту.

01 грудня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Гакман попереджений за підкат на чужій половині проти Кушніренка.

01 грудня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Яго розкрутився перед чужим штрафним, але його збив Кушніренко.

01 грудня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Макуана отримав закидання за спини захисників перед чужим штрафним, але Паст своєчасно блокував його улар на виході.

01 грудня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Стандартами намагається наближатись до чужих воріт Полісся.

01 грудня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Будківський у боротьбі на лівому фланзі майже зачепився за відскок, але все одно м'яч вийшов за лицьову.

01 грудня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Попереджений Яго за удар після свистка.

52’

Гакман із офсайду прострілив із правого флангу штрафного, після передачі Шарая.

01 грудня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Гакман підкатом вибив м'яч із-під ніг Макуана на правому фланзі оборони, після чого суперник його зачепив.

01 грудня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Полісся грає на атаку від моменту відновлення гри.

01 грудня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Макуана гратиме замість Шастала.

01 грудня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

01 грудня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

01 грудня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через одну хвилину.

43’

Володіє м'ячем Полісся на чужій половині під завісу тайму.

01 грудня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Козак дав по ногах Гакману, який виграв у нього боротьбу на правому фланзі атаки Полісся.

01 грудня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Точно до рук Пасту викрутив подачу з правого флангу Козак.

01 грудня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ШТАНГА! Козаку покатили під удар із центру штрафного з лівого флангу на другий темп, а той закрутив у ближній каркас воріт.

01 грудня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Тейлор відверто відмахнувся від Дахновського, який втікав правим флангом контратаки.

01 грудня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Відскочив м'яч під контратаку в центрі поля до Гайдучика, але той вирішив не бігти, а просто пробити хоч якось. Невдало.

01 грудня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Тейлор виконав простріл на силу з правого флангу, але м'яч просто полетів до ауту.

01 грудня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Від глибокої оборони наразі діє Полісся, тож нічого цікавого на полі не виникає.

01 грудня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Із обох сторін атакували Шевченка на лівому фланзі захисту, тож довелось просто вибити м'яч до ауту.

01 грудня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Удар із лівого флангу штрафного від Яго на кутовий заблокував Чоботенко.

01 грудня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Дуже обережна гра в атаці від Вереса, що спрощує роботу суперникам.

01 грудня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ШТАНГА! Ударом головою в центрі штрафного Гітченко завершував подачу з лівого флангу, але поцілив у дальню стійку.

01 грудня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Тейлор заробив кутовий на правому фланзі подачею в підкат Гакмана.

01 грудня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Полісся тримає м'яч на чужій половині без просування до воріт.

01 грудня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Яго в центральному колі отримав удар по ногах ззаду від Крушинського.

8’

Спроба позиційної атаки від Полісся була невдалою.

01 грудня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Дахновський із штрафного відкинув м'яч п'ятою під удар Шараю, але той спрямував м'яч точно у воротаря в центр воріт.

01 грудня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Крушинський необачно підставив руку біля власного штрафного під вибивання м'яча суперником.

01 грудня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Фол в атаці від Гайдучика на чужій половині проти Кушніренко.

01 грудня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Обережний контроль від Полісся від самого старту гри.

01 грудня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

01 грудня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 грудня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 грудня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 1-го грудня, відбудеться поєдинок 16-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться житомирське «Полісся» і рівненський «Верес». Матч відбудеться в Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 17:00.

Перший день зимового сезону, перший день другого кола національної першості – усе повністю в гармонії з природою, тож чекатимемо, що команди щось змінюватимуть у своєму повсякденному житті. У «Вереса» вкрай низькі шанси на успіх, бо десь до середини квітня наступного року в нього буде просто нереально складний календар. У «Полісся» також попереду досить багато випробувань, але головне з них – зберегти місце серед лідерів чемпіонату.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Верес».