У луганської команди залишився 1 шанс

5157
7
Getty Images/Global Images Ukraine

Ізраїльський «Маккабі» Тель-Авів обіграв ісландський «Брейдаблік» і гарантував собі участь в плей-оф Ліги конференцій. Гра закінчилася з рахунком 2:1.

На 35-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Дан Бітон. На 56-й «Маккабі» міг подвоїти перевагу завдяки голу добре знайомого для «Зорі» Дора Переца, але взяття воріт скасували через гру рукою. Натомість вже за 5 хвилин «Брейдаблік» зрівняв рахунок. Проте перемогу для «Маккабі» на 82-й хвилині вирвав Еран Захаві.

Таким чином, «Маккабі» Т-А стає недосяжним для луганської «Зорі». Єдиний шанс української команди вийти в плей-оф – обігрувати «Гент» в сьогоднішньому поєдинку о 19:45 та сподіватися на поразку бельгійців в останньому турі проти «Маккабі». В 6-му турі проти «Брейдабліка» луганчанам також необхідна тільки перемога.

Ліга конференцій. 5-й тур. 30 листопада.

Брейдаблік – Маккабі Тель-Авів – 1:2