Провал у третій чверті та напруга в кінці. Прометей поступився Ховентуту

Українська команда впевнено провела першу половину, але в другій їй не вистачило сил

3965
7
БК Прометей

До цього матчу «Прометей» підходив з однаковою кількістю перемог та поразок, їх було по чотири. Якраз можна було б підправити цей баланс в потрібну сторону, оскільки «Ховентут» має багато своїх проблем.

І, здавалося, все так і буде. Українці легко виграли першу чверть, дещо здали в другій, але запасу вистачило, щоб піти на перерву, впевнено перемагаючи. Відзначити можна було Марча, який часто брав гру на себе у важких ситуаціях.

А після перерви стався дещо традиційний для слобожанців провал у третій чверті. Хоча, в принципі, якби в суперників різко не полетіли триочкові кидки, можливо, і обійшлося б, проте чверть іспанці впевнено виграли. Гінзбург збив темп замінами та тайм-аутами, слобожанці вирівняли гру. Проте в грі нервів на останнії секундах більше пощастило господарям, які все ж добилися перемоги з рахунком 79:76. Як сказав тренер «Прометея», його команда програла цей матч через дрібниці – то необов'язкова втрата, то штрафні не закинули...

Шанси на вихід з групи, звичайно, залишаються, але тієї цілісності в команді, яка була в минулому сезоні, поки нема. Можливо, вона з'явиться, коли новачки краще інтегруються в команду та з'являться на паркеті нещодавно підписані Клавелл та Кеннеді.