| Оновлено 30 листопада 2023, 16:19
4693
13

П'ять голів на останніх хвилинах. ХІТ програв Констракту в еліт-раунді ЛЧ

Київський клуб вигравав із різницею у три м'ячі, але пропустив п'ять голів за останні чотири хвилини

4693
13
ФК ХІТ

У середу, 29 листопада, київський «ХІТ» провів свій перший матч в Елітному раунді футзальної Ліги чемпіонів УЄФА. Суперником був чемпіон Польщі «Констракт» (Любава).

В основному раунді Ліги чемпіонів «ХІТ» йшов шляхом «А» (з групи до наступного етапу виходили три команди). Український чемпіон в групі 1 зіграв внічию з португальським «Спортингом» і казахстанським «Аятом», а також переміг хорватський «Ольміссум». «ХІТ» посів друге місце у групі після «Спортинга». «Констракт» долав шлях «А» – до Елітного раунду проходив лише переможець групи. У групі 5 польський чемпіон виграв у хорватського «Динамо» та шведського «Еребру». Матч з македонським «Тітоградом» завершився внічию.

«Констракт» активно розпочав матч проти чемпіона України. Перші п'ять хвилин польська команда мала перевагу, однак створити гольовий момент не змогла. Потім гравці ХІТ взяли гру під контроль і відкрили рахунок вже на 7-й хвилині: Жук отримав передачу від Сірого, обіграв голкіпера і не промахнувся по порожніх воротах. Проте поляки досить швидко відігралися. Сірий у боротьбі з Клаудіньо втратив м'яч біля штрафного майданчика, бразилець віддав пас на Сільву, який пробив Сухова. ХІТ почав атакувати ще старанніше. Чернявський та Педяш влучили в каркас воріт. За три хвилини до кінця першої половини зустрічі кияни вийшли вперед – Абакшин потужно пробив, голкіпер зіграв невдало, м'яч від його руки закотився у дальній кут воріт.

На початку другого тайму ХІТ знову забив: Сірий потужним ударом влучив у верхній кут воріт. Поляки не занепали духом і заволоділи перевагою. Однак тривало це недовго, і ближче до середини другої половини зустрічі гра вирівнялася. На 33-й хвилині Абакшин оформив дубль та довів перевагу київської команди до трьох голів. Поляки атакували, намагалися відігратися, але гольових моментів майже не створювали. Нічого не віщувало біди. Проте з 37-ї хвилини на полі почало творитися щось неймовірне. Спочатку ХІТ пропустив чотири голи за дві хвилини й вже програвав. На передостанній хвилині Чернявський потужно пробив у «дев'ятку» та зрівняв рахунок. Але буквально відразу капітан «Констракту» Каневський пройшов лівим флангом і пробив повз Сухова. 5:6 – поразка ХІТа, яку складно пояснити.

Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D.

ХІТ – «Констракт» – 5:6

Голи: Жук (7), Абакшин (17, 33), Сірий (21), Чернявський (39) - Де Олівейра Сільва (11, 38), Рашковський (37), Каневський (37, 40), Клаудіньо (38).

Попередження: Чернявський (19) - Мрувєц (5)

ХІТ: Сухов, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин, Кравець.

«Констракт»: Лопес, Клаудіньо, Де Олівейра Сільва, Крєзель, Рашковський, Адріано Лемос, Грубальский, Джанковський, Доша, Каневський, Мрувєц, Сендлевський, Задрога.

Арбітри: Габор Коваш (Угорщина), Массімо Кумбо (Італія).

Palau Municipal d´Esports de Son Moix (Пальма, Іспанія).

Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 2

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі