| Оновлено 29 листопада 2023, 19:16
3190
3

ХІТ – Констракт – 5:6. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку Елітного раунду футзальної Ліги чемпіонів УЄФА

3190
3
ФК ХІТ

Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D.

ХІТ – «Констракт» – 5:6

Голи: Жук (7), Абакшин (17, 33), Сірий (21), Чернявський (39) - Де Олівейра Сільва (11, 38), Рашковський (37), Каневський (37, 40), Клаудіньо (38).

Попередження: Чернявський (19) - Мрувєц (5)

ХІТ: Сухов, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин, Кравець.

«Констракт»: Лопес, Клаудіньо, Де Олівейра Сільва, Крєзель, Рашковський, Адріано Лемос, Грубальский, Джанковський, Доша, Каневський, Мрувєц, Сендлевський, Задрога.

Арбітри: Габор Коваш (Угорщина), Массімо Кумбо (Італія).

Palau Municipal d´Esports de Son Moix (Пальма, Іспанія).

29 листопада о 18:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

29 листопада о 18:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

ГОЛ

Каневський пройшов лівим флангом та пробив повз Сухова, який вийшов з воріт, щоб скоротити кут обстрілу.

29 листопада о 18:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
39’

ГООООООООООООООЛ!

Чернявський пройшов правим флангом та потужно пробив у верхній кут воріт!

29 листопада о 18:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

ГОЛ

Сухов відбив м'яч після удару п'ятою, Педро Сілва підхопив м'яч та точно пробив.

29 листопада о 18:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

Сандлевський ледь не вивів поляків вперед. Сухов відбив м'яч.

29 листопада о 18:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

ГОЛ

Клаудіньо зрівнює рахунок... Пробив у ближній кут з близької відстані.

29 листопада о 18:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

ГОЛ

Через 11 секунд Каневський п'ятою забив у порожні ворота.

29 листопада о 18:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

ГОЛ

Рашковський залишився одним перед воротами та перекинув Сухова.

29 листопада о 18:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Сухов класно зіграв на перехопленні.

29 листопада о 18:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Крезель завдав удару приблизно з 10 метрів - неточно.

29 листопада о 18:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Поляки перейшли на гру у п'ять польових гравців.

29 листопада о 18:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
34’

Сухов забрав м'яч до рук після удару Клаудіньо з лінії штрафного майданчика.

29 листопада о 18:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Абакшин у контратаці вийшов сам на сам з Лопесом, обіграв голкіпера та закотив м'яч у ворота.

29 листопада о 18:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Небезпечно!

Клаудіньо пробив з розвороту, м'яч влучив в гравця ХІТа та полетів за межі поля.

29 листопада о 18:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Небезпечний момент був біля воріт ХІТа. Вдалося вибити м'яч.

29 листопада о 18:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Лопес пробив аж зі своєї половини поля, Сухов зіграв не дуже вдало, м'яч від нього вийшов на кутовий.

29 листопада о 18:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Педяш перехопив м'яч в центрі поля, але віддав незручний пас Абакшину. Міг боти гольовий момент.

29 листопада о 18:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Педяш завдав удару здалеку - Лопес відбив.

29 листопада о 18:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Небезпечно!

Поночовний втратив м'яч на своїй половині поля, Констракт провів комбінацію, Рубальский завдав завершального удару - трохи не вистачило точності.

29 листопада о 18:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Сухов відбив м'яч після удару Сендлевського.

29 листопада о 18:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Лопес пробив з центру поля - дуже неточно.

29 листопада о 18:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Сухов вчасно вийшов з воріт і відбив удар гравця польської команди.

29 листопада о 18:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Чернявський після закидання з кутового пробив зльоту - вище воріт.

29 листопада о 18:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

У контратаці Чернявський пробив з гострого кута - Лопес відбив м'яч.

29 листопада о 18:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Небезпечно!

М'яч влучив у стійку після удару Клаудіньо.

29 листопада о 18:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Абашкин з лівого флангу намагався поцілити в дальній кут воріт - неточно.

29 листопада о 18:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Небезпечно!

Сухов відбив м'яч після удару з гострого кута. Помилився Сухов із вибором позиції, довелося йому попрацювати.

29 листопада о 18:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
22’

Сухов двічі відбив м'яч після ударів поляків.

29 листопада о 18:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Поночовний з кутового покотив на Сірого, Євген потужно пробив - м'яч влучив у дальній верхній кут воріт!

29 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Чернявський пройшов правим флангом та завдав удару з гострого кута - голкіпер відив.

29 листопада о 18:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 листопада о 17:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20’

Педяш ще раз відібрав м'яч майже на тому ж місці. Цього разу м'яч після його удару відбив Лопес.

29 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Небезпечно!

Педяш відібрав м'яч поблизу чужого штрафного майданчика. Олександр намагався поцілити у дальній кут воріт, але не влучив.

29 листопада о 17:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Педяш встигнув перехопити небезпечну передачу.

19’

Чернявський отримав попередження за фол проти Грубальського.

29 листопада о 17:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

МОМЕНТ!

Сухов вкинув м'яч на Жука, той у штрафному майданчику перекинув голкіпера та польового гравця Констракта, але Лопес все ж встигнув завдавати киянину завдати завершального удару.

29 листопада о 17:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

Жук пробив з гострого кута, Лопес відбив.

29 листопада о 17:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!

Абакшин вивів ХІТ вперед. Данило потужно пробив з гострого кута, Лопес зачепив м'яч рукою, після чого м'яч закотився в дальній кут воріт. Помилився голкіпер, не очікував він удару.

29 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

СТІЙКА!

Педяш з 8 метрів пробив у ближній кут - м'яч влучив у стійку.

29 листопада о 17:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

ПОПЕРЕЧИНА!

Чернявський потужно пробив з лівого флангу - м'яч влучив у поперечину.

14’

Абакшин завдав удару - Лопес ногами відбив м'яч.

29 листопада о 17:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Крєзель пробив зі штрафного удару - повз ворота.

29 листопада о 17:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

ГОЛ

Сірий у боротьбі з Клаудіньо втратив м'яч поблизу свого штрафного майданчика, Клаудіньо віддав пас на Сілву, той пробив Сухова.

29 листопада о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Голкіпер Лопес вийшов на чужу воловину поля. Констракт намагався атакувати вп'ятьох, але не вийшло.

29 листопада о 17:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Небезпечно!

Сірий намагався на дільній стійці замкнути передачу партнера, але голкіпер відбив м'яч.

29 листопада о 17:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

Поночовний пробив приблизно з 8 метрів - вище воріт.

29 листопада о 17:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Журба пробив з розвороту - вище воріт.

29 листопада о 17:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

ГОООООООООООООООООЛ!

Жук отримав м'яч на лінії штрафного майданчика, обіграв голкіпера та відкрив рахунок у матчі! Результативна передача на рахунку Сірого.

29 листопада о 17:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Жук завдав удару з 8 метрів - неточно.

29 листопада о 17:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Сірий зіграв на перехопленні на чужій половині поля, Жук завдав удару, але не влучив у ворота.

6’

Вже 4 фоли у поляків.

29 листопада о 17:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

Педяш з кутового віддав пас на Журбу, той пробив задлеку - Лопес врятував команду.

5’

ХІТ розіграв кутовий. Удар Педяша заблокував гравець Констракта.

29 листопада о 17:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

Абакшин виграв боротьбу у Мрувєца та наближався до воріт. Мрувєц сфолив.

29 листопада о 17:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
4’

Сухов пробив по воротах майже з центру поля - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

29 листопада о 17:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Сухов вперше підключився до атаки. Розіграш завершився небезпечним прострілом вздовж воріт.

29 листопада о 17:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Разовський намагався поцілити в дальній кут воріт - неточно.

29 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Ще одна атака поляків завершилася ударом повз ворота.

29 листопада о 17:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Сухов відбив удар Крєйзеля. Розіграш кутового не приніс користі полякам.

29 листопада о 17:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Перший удар по воротах завдав гравець Констракта. Сухов забрав м'яч до рук. Хіт відповів ударом Поночовного - повз ворота.

29 листопада о 17:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 листопада о 23:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У середу, 29 листопада, київський «ХІТ» зіграє свій перший матч в Елітному раунді футзальної Ліги чемпіонів УЄФА. Суперник – чемпіон Польщі «Констракт» (Любава). Матч відбудеться в іспанському місті Пальма. Початок – о 17:00 за київським часом.

В основному раунді Ліги чемпіонів «ХІТ» йшов шляхом «А» (з групи до наступного етапу виходили три команди). Український чемпіон в групі 1 зіграв внічию з португальським «Спортингом» і казахстанським «Аятом», а також переміг хорватський «Ольміссум». «ХІТ» посів друге місце у групі після «Спортинга».

«Констракт» долав шлях «А» – до Елітного раунду проходив лише переможець групи. У групі 5 польський чемпіон виграв у хорватського «Динамо» та шведського «Еребру». Матч з македонським «Тітоградом» завершився внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «ХІТ» – «Констракт».