Сергій ЖУРБА: «Завдання ті ж самі – максимальний результат у кожній грі»
Капітан «ХІТа» – про початок виступів у Елітному раунді Ліги чемпіонів
![Сергій ЖУРБА: «Завдання ті ж самі – максимальний результат у кожній грі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/73/orig_654682.jpg)
Капітан українського «ХІТа» Сергій Журба поділився настроєм перед початком виступів у Елітному раунді Ліги чемпіонів 2023/24.
– Сергій, що буде найголовнішим у стартовій грі на турнірі?
Найважливішим сьогодні буде ігрова дисципліна. «Любава» дуже непогано грає на стандартах, плюс в них є виконавці, які якісно грають один-в-один. І від того, як ми дисципліновано зіграємо у захисті, і буде залежати результат стартової зустрічі.
– Бачимо, що суперників розбирали дуже ретельно?
Гру наших перших суперників з команди «Любава» ми починали переглядати ще у Києві. Тому що починаємо мінітурнір з них, і всі розуміють важливість стартової зустрічі. «Олміссум» нам знайомий по Основному раунду, але деякі моменти за участю хорватів теж передивлялися. А «Пальму» більш детально будемо розбирати вже тут, коли вони зіграють два матчі цього етапу, і у нас буде достатньо свіжої інформації. Тож, максимально прискіпливо намагалися розбирати гру «Любави».
– Довга дорога на Майорку не завадила нашому настрою?
Попри довгу дорогу, маршрут був обраний ідеальний, так скажімо. Потяг, електричка, метро, літак. Все чітко. Тому долетіли швидко, нормально. Настрій у команди бойовий, як в принципі й на попередньому етапі. Завдання ті ж самі – максимальний результат у кожній грі. А інших варіантів і не повинно бути в нашому клубі.
Нагадаємо, що матч між «ХІТом» та польською «Любавою» проходить сьогодні, 29 листопада.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Камбек та вирішальний укол! Харлан виграла бронзу в шаблі на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696290.jpg)
![Камбек та вирішальний укол! Харлан виграла бронзу в шаблі на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696290.jpg)
У матчі за третє місце українка перемогла кореянку Чой Себін 15:14
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)