НХЛ. Проблеми Тампи, перемоги Нью-Джерсі, Торонто, Чикаго та Едмонтона

Великий ігровий день відбувся у Лізі

Нью-Джерсі, який не дуже вдало проводить останні матчі, вдалося у напруженій зустрічі обіграти Нью-Йорк Айлендерс 5:4, перервавши серію суперника з шести ігор із набраними очками. Переможну шайбу Девілз оформили на останній хвилині. У таблиці обидві команди замикають топ-6 Столичного дивізіону.

В Атлантичному дивізіоні Торонто лише у шостому раунді булітів обіграв Флориду 2:1, а Тампа-Бей поступилася Арізоні 1:3. Блискавки поки що проводять нестабільну регулярку, перебуваючи лише на 5-й позиції в дивізіоні.

На Заході лідер Вегас у серії булітів програв Едмонтону 4:5, а у Ойлерз три очки набрав Коннор Макдевід. Щоправда, команда залишається передостанньою у Тихоокеанському дивізіоні. Невдача Голден Найтс дозволила Ванкуверу максимально скоротити відставання від лідера.

Кенакс обіграли Анахайм 3:1, а форвард Брок Бозер, оформивши два голи, з 17 шайбами вийшов у лідери списку найкращих забивал.