Катерина КОЗАК: «Дуже рада, що тренер повірив у мене»
Права крайня збірної України – про потрапляння до заявки на чемпіонат світу 2023
![Катерина КОЗАК: «Дуже рада, що тренер повірив у мене»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/72/orig_654545.jpg)
Права крайня збірної України Катерина Козак поділилась емоціями від потрапляння до заявки на чемпіонат світу 2023, який пройде у Швеції, Данії та Норвегії.
«Дуже рада була, що сюди потрапила, що тренер повірив у мене. У кожного спортсмена є найголовніша мета. Наприклад у мене була мета потрапити до національної збірної. Сама атмосфера у збірній дуже приємна, дівчата дружні. Займатись з ними теж дуже приємно. Якщо щось не виходить, дівчата завжди допоможуть, підкажуть», – сказала Козак.
Нагадаємо, що виступи на чемпіонаті світу збірна України розпочне завтра, 29 листопада, матчем проти команди Бразилії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ольга ХАРЛАН: «Ненько, рідна, це для тебе!»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696292.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Ненько, рідна, це для тебе!»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696292.jpg)
Українка стада бронзовою медалісткою Олімпійських ігор 2024 з фехтування на шаблі
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696244.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![Харлан програла Бальцер у півфіналі ОІ та виступить у поєдинку за бронзу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696269.jpg)
![Харлан програла Бальцер у півфіналі ОІ та виступить у поєдинку за бронзу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696269.jpg)