ІНДЗАГІ: «Інтер задоволений нічиєю у матчі з Ювентусом»

«Нерадзуррі» довелося відіграватись

206
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сімоне Індзагі

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі дав коментар після матчу з «Ювентусом» (1:1).

«З огляду на те, як йшов матч, ми приймаємо одне очко як хороший результат. Дуже складно забити «Ювентусу», особливо, коли він веде в рахунку. Очевидно, нам слід було діяти краще в моменті, коли забивав Влахович.

«Інтер» залишався сконцентрованим, ми в чудовому стилі зрівняли рахунок. У другому таймі ми не створили багато моментів. Але це був сильний «Ювентус», який заслужено посідає друге місце у таблиці. Повторюся, ми заробили очко. Ми хотіли приїхати сюди і перемогти, але з огляду на те, як складався матч, результат для «Інтера» позитивний.

Команда зробила те, що мала зробити. Минулого сезону у нас був дуже схожий матч, у якому ми створили чотири чи п'ять дуже явних моментів, а потім програли гру. Ми приїхали до Турина з метою контролювати володіння м'ячем, а їм дуже складно забити, коли вони ведуть у рахунку, але ми залишалися гострими та зосередженими.

Після перерви ми були впевнені, що «Ювентус» чекатиме на контратаки, і саме це і сталося. Ми знали, що зможемо знайти між лініями Генріха Мхітаряна та Ніколо Бареллу, але це було непросто. Я порадив Бареллі не опускатися на свою половину поля надто низько після перерви, тому що «Ювентус» більше не тиснув на нас так сильно і був ближче до своїх воріт.

Ми очікували, що «Ювентус» виділить Хакана Чалханоглу, але цього не сталося, і він зміг діяти між лініями. Звичайно, нелегко знайти лінії для пасу, коли «Ювентус» так щільно захищається.

Деякі гравці відсутні: Бастоні, Павар та Санчес, а Думфріс повернувся зі збірної не в кращому стані. Без цих травм, напевно, я зробив би інший вибір складу, але нам доводиться грати кожні 48-72 години, і хлопці завжди в нашому розпорядженні», – наводить слова Сімоне Індзагі Football Italia.

«Інтер» залишився лідером Серії А з двома очками відриву від «Ювентуса».