Господарі поля розгромно програли матч на стадіоні «Гудісон Парк»

9617
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

26 листопада відбувся матч 13-го туру АПЛ між командами «Евертон» та «Манчестер Юнайтед».

Господарі поля розгромно програли поєдинок (0:3) на стадіоні «Гудісон Парк» у Ліверпулі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У дебюті матчу для МЮ супергол оформив Гарначо, який забив ударом через себе у падінні.

У другому таймі для гостей забили Маркус Решфорд (з пенальті) та Антоні Марсьяль

Наприкінці матчу український захисник ірисок Віталій Міколенко міг відзначитися, але влучив у поперечину.

❗️ ВІДЕО: голи МЮ та момент Миколенка

АПЛ. 13-й тур, 26 листопада

Евертон – Манчестер Юнайтед – 0:3

Голи: Гарначо, 3, Решфорд, 56 (пен), Марсьяль, 75

Евертон: Пікфорд, Янг (Паттерсон, 73), Тарковські, Брентуейт, Мbколенко, Харрісон, Гуйє, Дукуре (Доббін, 90), Гарнер, Келверт-Льюїн (Шерміті, 82), Макніл (Данджума, 73).

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Магуайр, Ліндельоф, Шоу (Ван-Бісака, 76), Бруну Фернандеш, Мактоміней, Майну (Амрабат, 72), Гарначо (Пельістрі, 72), Марсьяль (Межбрі, 84), Решфорд.

Попередження: Янг (21), Дукуре (29), Гуйє (90).

Турнірна таблиця

Події матчу

75’
ГОЛ ! М'яч забив Антоні Марсьяль (Манчестер Юнайтед).
56’
ГОЛ ! З пенальті забив Маркус Решфорд (Манчестер Юнайтед).
3’
ГОЛ ! М'яч забив Алехандро Гарначо (Манчестер Юнайтед).
(20)

Максимум із мінімуму. Рух перевернув хід матчу проти Вересу
Футбол | 27 квітня 2024, 19:54 2

Команда Пономарьова повністю програла аутсайдерам перший тайм, але після перерви немов розквітла