ДАХНОВСЬКИЙ: «Неймовірні емоції. Я три місяці не грав. Шалена гра»

Хавбек «Вереса» заробив вилучення, пенальті та взяв участь у двох голах

485
0
ФК Верес. Віталій Дахновський

Для хавбека «Вереса» Віталія Дахновського матч 15-го туру УПЛ проти «Металіста 1925» (4:3) став першим офіційним після тривалого відновлення. У ньому півзахисник заробив вилучення для суперника, пенальті у ворота харків'ян і взяв участь у двох забитих м'ячах.

«Емоції – неймовірні. Я три місяці не грав. Повернувся і ми перемогли. Це був просто шалений матч. Гра туру. Думаю, вболівальники вчорашнього матчу Шахтар – Полісся не отримали таких емоцій, як сьогодні.

Щодо епізоду з пенальті. Йшла передача, я бачив, що мене наздоганяє захисник і що він вже не встигає. Поставив корпус і відчув удар по ногах. Розумів, що це буде пенальті. Гол хочу присвятити своїй дівчині Юлії. Дуже за нею скучив. Сподіваюся, отримаю вихідний і невдовзі її побачу. Дуже скучив за рідними і близькими.

Ми сьогодні повністю перегравали суперника. Навіть, не розумію, як вони забили нам двічі після перерви. Ці два м'ячі нас приземлили. Ми почали далі грати у свою гру. Тренери просили нагнітати, забивати ще і спокійно завершувати гру. Але, як бачите, ми поки не можемо грати так, щоб вболівальники спокійно підтримували команду і не хвилювалися. Забиваємо на 90-й хвилині. Дякую Колі Гайдучику – він красунчик і подарував нам три очки.

Ми з Андрієм Блізніченком вирішили перед грою не голити вуса, і сьогодні нам ці вуса принесли удачу».