Артем ПРИМА: «Був не у своїх кондиціях»
Український біатлоніст — про мікст на першому етапі Кубка світу
![Артем ПРИМА: «Був не у своїх кондиціях»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/70/orig_654062.jpg)
Український біатлоніст Артем Прима поділився настроєм після міксту на першому етапі Кубка світу 2023/24 з біатлону у шведському Естерсунді.
«На гонку виходив з позитивним, гарним настроєм — це перший старт. Трішки надії були на нього ліпші, гадав, що все вийде на стрільбі та ходом. Але трішки незадоволений ходом. На першому колі не дуже звично почувався. З перших метрів довелося працювати на максимум — і так до самого кінця, бо не вистачало себе на дистанції. Зі стрільбою добре, відпрацював без додаткових патронів. Це чудово, але є невпевненість по дистанції. Можливо, бо це перший старт, важко починати його. Другий, третій старт — а там вже потім розбігаюся. Сподіваюся, в цьому проблема. Будемо дивитися далі.
Перше коло всі команди були разом, друге — трішки розтягнулися. А на останньому — естонці, команда Литви та Канади. Група хлопців мене наздогнала, і ми з ними працювали. Намагався їх не відпускати, бо не у своїх кондиціях був. Намагався до кінця дотерпіти, щоб передати естафету Антону в групі, бо всі знають, що так легше і триматися, і бігти.
У Контіолахті на зборі спершу був мороз, а потім відпустило: і дощ був, і нуль градусів, і +1, і морози під кінець пішли. Але все ж тут сьогодні був добрий мороз, добре відчувається. Тут поруч озеро: то не мінус дев'ять градусів, а за відчуттями мінус 13-15.
Будемо розмовляти з тренерами. Сподіваюся на спринт, а там вже далі — на потрапляння у персьют. Далі буде видно. Наскільки готовий до сезону? Важко поки сказати, це лише перший старт. Як він минув, так і минув. Проаналізуємо його, де які проблеми, що і як. І будемо намагатися показувати нормальну конкуренцію», — сказав Прима.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
Ексчемпіон світу взяв участь у бліцопитуванні
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696244.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696226.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696226.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696249.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696249.jpg)
бути в оптимальних кондиціях на початку сезону для наших останніми роками – це нонсенс!