Українські клуби забили 1600-й м'яч у єврокубках

Автором ювілейного голу став Едуардо Герреро

230
1
ФК Зоря. Едуардо Герреро

Гол Едуардо Герреро у матчі з «Маккабі» (2:3) став 1600-м для українських клубів у єврокубкових турнірах. 799 м'ячів наші команди забили у Лізі Європи (Кубку УЄФА), 599 – у Лізі (Кубку) чемпіонів, 133 – у Кубку кубків, 36 (з урахуванням голу Ігоря Горбача) – у Лізі конференцій, 31 – у Кубку Інтертото та 3 – у Суперкубку УЄФА. 898 разів українці вражали ворота суперників удома, 689 – у гостях та 14 – на нейтральних полях. Левовий внесок у ювілей внесли «Динамо» – 599 голів, «Шахтар» – 421 та «Дніпро» – 167. Найчастіше наші клуби забивали командам з Німеччини – 93 м'ячі, Іспанії – 78, Португалії, Туреччини – по 75, Австрії та Бельгії - по - 72.

До слова, гол Герреро став ювілейним, причому подвійно, і для «Зорі» – 10-м у Лізі конференцій та 30-м у гостях у єврокубках.

Динамо

14' (1:0)

Шахтар

65' (3:1)

Динамо

12' (1:0)

Динамо

28' (2:0)

Динамо

36' (3:0)

Динамо

89' (3:0)

Іллічівець

77' (2:0)

Динамо

85' (3:0)

Металіст

20' (1:0)

Карпати

46' (1:0)

Металіст

6' (1:0)

Дніпро

2' (1:0)

Дніпро

88' (2:1)

Шахтар

27' (1:0)

Маріуполь

63' (1:0)

Динамо

28' (1:0)

Зоря

71' (1:3)

Маккабі Т-А (г)

2:3

КЧ - Кубок чемпіонів; ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; ГТ - груповий турнір; Р1 - перший раунд; ПР - попередній раунд; КР1 - перший кваліфікаційний раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР4 - четвертий кваліфікаційний раунд.