Мудрик не допоміг. Челсі у матчі з вилученням та помилками програв Ньюкаслу

Сині поступилися на полі Сорок

4837
20

«Челсі» у матчі чемпіонату Англії на виїзді програв «Ньюкаслу» з рахунком 1:4. Сороки швидко вийшли вперед, проте гості ще у першому таймі зрівняли рахунок завдяки класному удару зі штрафного Рахіма Стерлінга.

А ось другий тайм у «Челсі» не вийшов. Спершу команда під час подачі до штрафного майданчика забула Ласселса, а потім грубої помилки припустився Тіаго Сілва, який подарував м'яч супернику перед воротами.

З 1:3 команда Почеттіно відігратися не зуміла, а наприкінці опонента добив Гордон.

Український хавбек Михайло Мудрик вийшов на поле на 68-й хвилині та допомогти команді не зумів. Незабаром після його виходу вилучили Ріса Джеймса.