| Оновлено 21 листопада 2023, 17:22
16903
23

ДОННАРУММА: «Суддя міг поставити пенальті за фол на Мудрику»

Воротар збірної Італії прокоментував скандальне рішення арбітра матчу Україна – Італія

16903
23

Воротар збірної Італії та французького «ПСЖ» Джанлуїджі Доннарумма прокоментував скандальне рішення арбітра матчу Україна – Італія (0:0) не призначати пенальті на останніх хвилинах поєдинку:

«На полі я не дуже зрозумів, що там сталося. Після матчу я подивився повтор, і, на мою думку, пенальті можна було ставити. Але добре, що вийшло так, як вийшло. Зараз ми не думаємо про це, ми думаємо про святкування і насолоджуємося важкою нічиєю проти великої команди».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Нагадаємо, на останніх хвилинах матчу Україна – Італія Михайло Мудрик отримав м'яч у штрафному майданчику італійців, але на ньому одразу ж сфолив Браян Крістанте. Суддя не призначив пенальті та навіть не пішов дивитися повтор епізоду.

(236)

Коментарі 23
DK1961
Молодец. Не каждый бы в этом признался. И еще похвалю его за то, что назвал сборную Украины великой командой
Олександр
Судья боялся смотреть вар зная что там увидит лицо чеферина
samird
Оце висловлювання чоловіка, а не хлопчиська (привіт Бареллі та Фраттезі).
Український Крим
Донарумі ріспект за Феїр плей
NikoKam1969
Якщо почитати огляд матчу у європейській пресі , то переважна більшість схиляється до того , що пенальті очевидний. Такі матчі не граються на ура. В таких іграх результат матчу можуть вирішити один-два епізоди. Дуже шкода, що долю матчу вирішили судді. Це було очікувано ще до початку гри, що Італія повинна пройти. Підтвердження цьому ,відсутність перегляду  спірного епізоду системою VAR в кінці матчу. Я впевнений ,що наша збірна все ж доб`ється своєї мети та поїде на Євро. А Доннаруммі респект.
Микола Захарченко
Скажи спасибі Чеферіну та продажній УЄФА , але хоч визнав , що порушення було .
VARioR
Звичайно, приємно коли до збірної відносяться з повагою і Доннарумма не лукавить. Після завершення матчу він щиро радів, що залишив ворота сухими, адже на італійців теж тиснув результат, хоча їх і влаштовувала нічия, один м'яч міг вирішити все. Щодо ситуації з  порушенням на Мудрику, то перегляд VAR змусив би арбітра ставити пенальті, бо після виведення в ефір купи повторів під різними ракурсами все стало очевидним, тому вирішили це все зам'яти, тим більше, що це останні хвилини. Нічия -- це справедливий результат, на перемогу ми не награли. Однак(якби це дивно не звучало) те, що чемпіони Європи радіють із за того, що не програли збірній України багато чого вартує. Сподіваюсь, що плей-офф хлопці пройдуть -- це потрібно нам всім, це потрібно нашій країні.
Олександр
Давайте не лукавить.И судья знал что это это пеналь поэтому и не стал идти смотреть в вар .это все равно как идти на гильотину .На последних минутах македония в прошлом отборе выбила Италия и если бы такое же случилось и вчера то это уже была бы трагедия
umnuy2
педерсен...кашшаи...лопес....этот петух.....и всё в суперматчах для результата.
VITASS
походу, єдина людина з ЯЙЦЯМИ і совісттю на всю Еуропу....
але нехай.... доля вміє шуткувати. памятаєте Франція-Ірландія. гол Анрі рукою, вихід до ЧС....і чим все закінчилося...)
umnuy2
интересно было бы послушать переговоры в наушники,хотя скорее всего они имеют договоренные фразы чтобы не спалиться.НАДО КАК В ВОЛЕЙБОЛЕ ЧТОБЫ КОМАНДА МОГЛА ЗАПРАШИВАТЬ ВАР РАЗ В ИГРУ
Олександр
Все в таких моментах.особенно итальянцы испанцы валятся как вроде косой ноги отрезали .Мудрик же неопытный и наоборот уходил от контакта .протолкнул мяч и перепрыгивал чтобы выйти один на один