Дивіться 21 листопада о 12:00 матч 3-го туру кваліфікації Євро-2024 U-19

6358
19
УАФ

Юнацька збірна України U-19 продовжує боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024 U-19.

Матч 3-го туру між збірними Словаччини та України розпочнеться 21 листопада о 12:00. Українцям у цьому матчі потрібна лише перемога для виходу до наступного раунду.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У групі 7 українці під керівництвом Олега Кузнєцова виступають на Мальті з командами господарів, Словаччини та Косова. Для виходу в еліт-раунд відбору потрібно посісти у квартеті перше або друге місце. Також путівку туди отримає найкраща із третіх команд.

У першому турі Україна обіграла Мальту (3:1), а Косово та Словаччина зіграли внічию (1:1). У другому турі Україна зазнала сенсаційної поразки від команди Косова (0:4), а Словаччина перемогла Мальту (3:0).

На жаль, організатори не проводять трансляцію матчу.