РЕБРОВ: «Всі футболісти засмучені. Але сьогодні вони показали відмінну гру»

Коуч сино-жовтих прокоментував нічию в матчі проти Італії

5448
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Сергій Ребров

20 листопада о 21:45 у Леверкузені пройшов матч кваліфікації Євро-2024 між національними командами України та Італії (0:0).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після матчу коуч синьо-жовтих Сергій Ребров прокоментував гру так:

«Я подякував гравцям. Вони зробили все, що могли. Був план на гру. Ми хотіли у першому таймі стримати натиск суперника, а у другому більше атакувати. У нас були хороші моменти, щоб забити гол.

Наразі всі футболісти засмучені. Але сьогодні вони показали чудову гру проти Італії, чинного чемпіона Європи. Ми всі засмучені. Проте з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сьогодні на полі була команда, котра хотіла вийти на Євро та розуміли, як це робити.

Матвієнко залишився на лаві, бо в нас сильна конкуренція. Ми вибрали Сватка у стартовий склад і, я вважаю, не помилились.

В першому таймі це була більше психологія. Ми не хотіли лише оборонятися, але Італія змусила. В другому таймі ми грали більш інтенсивно, намагалися атакувати, відбирали м'яч, проводили атаки.

В нас була важка група. Ми набрали стільки ж очок, як і Італія. Хороший результат. На жаль, ми не пройшли далі. Але ще є шанс. Я думаю, що цей відбірковий цикл був дуже непоганим. Я бачу перспективу в цій команді.

Непризначений пенальті за фол на Мудрику? Я не дивився VAR. Думаю, вболівальники бачили, що там було. Зараз не можу коментувати цей момент».