Підрізав Яструбу крила. Трамп став першим фіналістом турніру чемпіонів

Другий номер світового рейтингу обіграв Баррі Хокінса з рахунком 6:3

6151
0
Champion of Champions. Джадд Трамп

Англійський снукерист Джадд Трамп вийшов у фінал турніру Champion of Champions, обігравши Баррі Хокінса з рахунком 6:3.

Трамп вирвався вперед із рахунком 5:0, і йому потрібно було взяти лише ще один фрейм у півфіналі, проте Баррі Хокінс повернувся у гру, вигравши три фрейми поспіль. Щоправда, Яструб не зумів продовжити своє «відродження», Трамп закрив матч та вийшов у фінал.

Джадд може здобути другий титул Champion of Champions і виграти головний приз у розмірі 150 тисяч фунтів стерлінгів. Він зустрінеться у фіналі з переможцем суботнього півфіналу між Марком Алленом та Джоном Хіггінсом.

Джадд Трамп: «Мені довелося виявити терпіння, щоб виграти матч. Після перерви я став трохи нервовим, але важливо зберігати спокій.

Були моменти, коли ситуація ставала складною. Якщо є перевага у два чи три фрейми, ясно, хто залишається фаворитом. Але треба забути, що було раніше, і грати кожен фрейм окремо.

Це захід, який мене влаштовує – дрес-код, формат – грає мені на руку. І я почуваюся спокійно як удома на цьому турнірі й з таким форматом. Я відчуваю, що це розкриває в мені найкращі риси».

У неділю відбудеться п'ятий фінал сезону за участю Трампа за півроку. І це буде його третій поспіль фінал Champion of Champions.

На початку матчу суперники грали акуратно і пройшло майже 20 хвилин, перш ніж Трамп забив першу червоно-кольорову комбінацію. Потім фрейм визначався тим, хто скористався помилками свого опонента, і Трамп виграв на чорній кулі.

Другий номер світу виграв другий фрейм з брейком у 69 і потім додав до свого активу третю партію з брейком у 71. Захисна гра Хокінса була нижчою за стандарти, і до перерви він програвав 0:4.

Трамп міг зробити сенчурі в першому фреймі після перерви, проте не влучив, коли було 99. Але наблизився до перемоги на відстань одного фрейму (5:0). За чотири партії, що гралися слідом за першою, Хокінс набрав лише 32 очки.

Яструб змусив уболівальників довго чекати на свій перший виграний фрейм (1:5). Розігравшись, Баррі взяв ще й дві наступних партії (3:5).

Фаворит турніру Трамп, врешті-решт, підрізав Яструбу крила і завершив матч (6:3). Баррі Хокінс повертається додому із призом у 30 тисяч фунтів стерлінгів.