ВІДЕО. УАФ показала, як збірна України забивала Лехії в таємному спарингу

Матч проходив за зачиненими дверима

7561
5
УАФ

16 листопада в польському Гданську відбувся товариський матч між командою «Лехія» Гданськ і збірною України (0:2). Команди грали на арені Polsat Plus Arena в Гданську, побудованій до Євро-2012.

Українська збірна забила по голу в кожному таймі. На 24-й хвилині Олександр Піхальонок відкрив рахунок у матчі для збірної України (1:0). Після перерви, на 58-й хвилині, Єгор Назарина подвоїв перевагу синьо-жовтих (2:0).

Матч проходив за зачиненими дверима, і відеотрансляція не проводилася. Тільки сьогодні УАФ опублікувала відео голів збірної України.