Найкращим гравцем названий норвезький форвард Ерлінг Холанд, автор дубля

13601
3
Getty Images/Global Images Ukraine

12 листопада о 18:30 пройшов матч 12-го туру АПЛ між «Челсі» та «Манчестер Сіті». Команди грали у Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди обмінялися двома голами у першому таймі. Ерлінг Холанд реалізував пенальті для гостей, після чого відзначилися Тіаго Сілва та Рахім Стерлінг. Рахунок для містян зрівняв Мануель Акаджі наприкінці тайму (2:2).

Після перерви Ерлінг Холанд вивів гостей вперед, а Ніколас Джексон зрівняв рахунок. Далі забив Родрі, але Коул Палмер реалізував пенальті на 90+5 хвилині (4:4). Суперматч!

❗️ ВІДЕО у Telegram: всі голи матчу

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов за синіх на заміну на 64 хвилині. Він отримав від WhoScored оцінку 6.3, приблизно середню у команді.

А найкращим гравцем матчу названо норвезького форварда Ерлінга Холанда, автора дубля у гостей. Його гру оцінили найкращою в грі відміткою 8.6.

АПЛ. 12-й тур, 12 листопада

Челсі – Манчестер Сіті – 4:4

Голи: Тіаго Сілва, 29, Стерлінг, 37, Джексон, 67, Палмер, 90+5 – Холанд, 25 (пен.), 47, Аканджі, 45+1, Родрі, 86.