1

Капітан Прикарпаття розповів про травму, отриману в грі з Металістом

Лідер івано-франківської команди не зміг самостійно покинути поле

ФК Прикарпаття. Василь Цюцюра

У п'ятницю «Прикарпаття» на рідному стадіоні перервало 11-матчеву безпрограшну серію, поступившись «Металісту» з рахунком 1:2. Автором єдиного гола у складі господарів став капітан зелено-жовтих Василь Цюцюра, який реалізував пенальті.

Забив 14-й номер «Прикарпаття» на 60-й хвилині, а вже на 77-й змушений був замінитися: під час падіння після поштовху в спину Цюцюра невдало приземлився на ліве коліно, через травму якого пропустив старт нинішнього сезону. Покинув футболіст поле тільки зі сторонньою допомогою.

Цього разу ушкодження виявилося несерйозним. «Можна сказати, відбувся легким переляком. Ну і парою порізів. Тому найближчими днями тренуватися не зможу, потрібно, щоб трохи зажило», - сказав Цюцюра кореспонденту Sport.ua.

У поточному сезоні Першої ліги 29-річний нападник провів 11 матчів, забив 2 м'ячі та віддав 5 гольових передач.

У наступному турі, базовим днем якого стане 18 листопада, «Прикарпаття», що посідає 5-те місце в групі А, зіграє на виїзді з «Епіцентром», який йде третім.

Раніше капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра, який став автором забитого м'яча господарів, проаналізував поразку іванофранківської команди в матчі з аутсайдером групи.