Клуб із Генуї здобув 4-ту перемогу в Серії А

1010
2
Getty Images/Global Images Ukraine

10 листопада в Генуї відбувся матч 12-го туру чемпіонату Італії між місцевим клубом «Дженоа» і «Вероною».

Гра завершилася з мінімальною перевагою на користь «Дженоа» – 1:0. На 44-й хвилині гол у ворота веронців забив 21-річний румун Раду Дрегушин.

Український півзахисник Руслан Маліновський розпочав зустріч у запасі «Дженоа». На полі він з'явився на 86-й хвилині, замінивши Кевіна Стротмана.

У таблиці Серії А «Дженоа», здобувши 4-ту перемогу в чемпіонаті, посідає 13-те місце, маючи 14 очок. «Верона» на 18-й позиції з 8 пунктами.

Серія А. 12-й тур

Дженоа – Верона – 1:0

Гол: Дрегушин, 44.

Події матчу

44’
ГОЛ ! М'яч забив Раду Дрегушин (Дженоа).
(8)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце