Турнірні таблиці ЛЧ. Перемоги Зінченка та Луніна, поразка Трубіна

Ман Юнайтед зазнав невдачі у Копенгагені у результативному матчі

8
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Увечері 8 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Голкіпер Анатолій Трубін провів весь матч за Бенфіку проти Реалом Сосьєдад і пропустив три голи (1:3).

Воротар мадридського Реалу Андрій Лунін в останній момент замінив травмованого Кепу і вийшов у основі на гру з Брагою (3:0). Український голкіпер взяв пенальті на 6-й хвилині та зіграв сухий матч.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле за Арсенал після перерви у переможному матчі проти Севільї (2:0)

Манчестер Юнайтед зазнав несподіваної поразки в Копенгагені в дуже результативному матчі (3:4).

Вже визначено 6 команд із 16, які зіграють у 1/8 фіналу: Манчестер Сіті, РБ Лейпциг, Баварія, Реал Мадрид, Реал Сосьєдад, Інтер.