Донецька команда обіграла «Барселону» у матчі Ліги чемпіонів

2276
3
Getty Images/Global Images Ukraine

7 листопада в Гамбурзі в матчі 4-го туру Ліги чемпіонів зустрілися донецький «Шахтар» і «Барселона».

Зустріч завершилася перемогою «гірників» із рахунком 1:0. На 40-й хвилині автором голу в лавах «Шахтаря» став Данило Сікан.

Для «Барселони» поразка від «Шахтаря» стала другою у всіх турнірах нинішнього сезону. До цього «синьо-гранатові» програли 28 жовтня в поєдинку Ла Ліги мадридському «Реалу» (1:2), кольори якого захищає українець Андрій Лунін.

До фіаско у зустрічі з «галактікос» «Барселона» зі старту сезону мала 10 перемог і 3 нічиї. Після програшу «Реалу» каталонці обіграли в чемпіонаті Іспанії «Реал Сосьєдад» (1:0), а потім поступилися «Шахтарю».