Відіграв 42 хвилини. Стала відома оцінка Мудрика за матч з Тоттенгемом

«Челсі» переміг суперника з рахунком 4:1

38124
8

6 листопада в Лондоні відбувся центральний матч 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Тоттенгем» приймав «Челсі». «Пенсіонери» здобули розгромну перемогу з рахунком 4:1.

Український нападник «синіх» Михайло Мудрик розпочав цей матч на лаві для запасних і з'явився на полі на 58-й хвилині гри, замінивши Енцо Фернандеса. Українець з урахуванням доданого арбітром часу провів на полі 42 хвилини. На 89-й хвилині вінгер отримав жовту картку та результативними діями у матчі не відзначився. Мудрик заробив від авторитетного порталу WhoScored оцінку в 6.8 бала.

Найкращим гравцем поєдинку було визнано автора хет-трику Ніколаса Джексона, він отримав солідні 9.5 бала.