Челсі здобув вольову перемогу над Тоттенхемом. Мудрик зіграв третину матчу

Український хавбек вийшов на заміну на 58-й хвилині матчу 11 туру АПЛ

8907
29
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

6 листопада відбувся заключний матч 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому «Тоттенхем» грав із «Челсі».

Пропустивши першими, сині здобули вольову перемогу з рахунком 4:1. Господарі поля грали у подвійній меншості – на 33-й хвилині був вилучений Крістіан Ромеро, а на 55-й – другий гірчичник отримав Дестіні Удоджі.

На гол Деяна Кулушевськи у дебюті матчу гості відповіли 4 голами. Коул Палмер зрівняв рахунок із пенальті. А наприкінці матчу бенефіс влаштував Ніколас Джексон, оформивши хет-трик за останні 15 хвилин гри та у компенсований час.

Український хавбек Михайло Мудрик вийшов на заміну на 58 хвилині матчу (за рахунку 1:1). На 89-й хвилині вінгер отримав жовту картку

Челсі, набравши 15 очок, піднявся на 10-те місце у турнірній таблиці.

Лідери АПЛ: Манчестер Сіті (27), Тоттенхем (26), Ліверпуль, Арсенал (24), Астон Вілла (22), Ньюкасл (20), Брайтон, МЮ (18).

АПЛ. 11-й тур, 6 листопада

Тоттенхем – Челсі – 1:4

Голи: Кулушевськи, 6 – Палмер, 35 (пен), Джексон, 75, 90+4, 90+8

Тоттенхем: Викаріо, Порро, Ромеро, ван де Вен (Хейбьєрг, 45), Удоджі, Меддісон (Емерсон, 45), Біссума, Кулушевськи (Скіпп, 61), Сарр (Бентанкур, 61), Сон Хин Мін, Джонсон (Дайєр, 34).

Челсі: Санчес, Джеймс (Гюсто, 77), Тіаго Сілва, Дісасі, Колуїл (Кукурелья, 46), Галлахер, Фернандес (Мудрик, 58), Палмер, Кайседо, Стерлінг (Угочукву, 90), Джексон.

Попередження: Удоджі (18), Джексон (45), Сарр (45), Колуїл (45), Гюсто (86), Мудрик (89), Угочукву (90+4).

Вилучення: Ромеро (33), Удоджі (55).

Відеоогляд матчу

Турнірна таблиця

Фотогалерея матчу

Події матчу

90’ +7
ГОЛ ! М'яч забив Ніколас Джексон (Челсі).
90’ +4
75’
35’
ГОЛ ! З пенальті забив Коул Палмер (Челсі).
33’
Крістіан Ромеро (Тоттенхем) отримує червону картку.
6’
ГОЛ ! М'яч забив Деян Кулушевскі (Тоттенхем).
(34)

Коментарі 29
Swed
Какая то  фантасмагория (@-@), но по этой нарезке фиг поймёшь. Надо поискать в Ютубе английскую.
 Только как можно называть ЭТО волевой победой Челси?    Надо же уходить от шаблонов.    Тут - несчастный случай для Шпор.
🔱Avtoigor🔱
Бумеранг для Тотенхема, це кара небесна Бог теж футбол дивится, мабуть вболіває за Ліверпуль.
Barry
Вот, кому повезло, так Арсеналу после поражения. Практически все прямые конкуренты (кроме Сити) сыграли хреново.
Tasha19
Тотенхем в дев'ятьох проти Челсі, м'яч тримають, щось розігрують, комбінують, мають моменти. Оце команда. А Челсі просто набір футболістів.
Alehandro
Здавалося б, Шпори так незвично високо зустрічали суперника, що це мала бути ідеальна ситуація для Мудрика. Але жодного разу за півгодини він так і не втік на побачення з голкіпером! Окрім випадку, коли кіпер відшив його на побаченні і Мудрик заробив жовту. І саме цікаве, що з протилежного флангу Челсі постійно вибігало в небезпечні атаки... Не підходять Мудрик і Челсі один одному. Як не крути
pol-55
Після *дурачка* від Тотема,Челсі почав битву (мабуть за Почеттіно),але *приобретение*Конте зіпсувало гру,взагалі то  Ромеро на картки *жадний* часто,взагалі то для Тотема там той гол краще був би чистим,щоб там ВАР не шастало і не найшла б порушення на червону,а взагалі  то за такої тактики в 2му таймі(всі на центральній лінії)там мало бути голів більша торба.нуу і на кінець за Мудрика аж мені чомусь стало соромно.
Nordenus
Хочется поаплодировать ТТХ! Вдевятером играли очень высоко, буквально возле центра поля, и это было достойно! Такой победе Челси особо не порадуешься. Джексон халявный хет-трик оформил. Мудрик плохо вошел в матч, но он после травмы, может поэтому
Алекс 19
Слабый игрок .нужно в аренду зимой сдать
😸
Ну якщо сер'йозно, то Тотенхем показав, як навіть без двох футболістів можна грати і при цьому навіть забивати. Якби не вилучення, то розклад був би зовсім інший і дуже плачевний для Челсі, такщо хай трохи сині порадіютьі. Зі сторони було смішно дивитися, як вони радіють, тим забитим голам
Там, якщо б у Тотенхему було не два, а тільки одне вилучення, то вони змоги перемогти це ніяке Челсі.
Пощастило один раз
😸
Кумедний видався матч.
У нашої "звєзди" був шанс покращити своє становище, але цей кадр навіть їм не зміг скористатися. Зато заробив гірчичника, це теж досягнення, краще посидів на лавці і не позорився у сьогодняшньому матчі.
pytlak1990
Незрозуміло чому вони так грали високо? У дев'ятьох сіли б у глухий захист, Челсі було би важче забити)
Vladimir Shevchenko
Мудрик сыграл очень плохо, но матч пррросто капец какой напряженный для футболистов, так что это ему минусом лучше не засчитывать, там многие плужили на нервах. Для мудрика это вообще мегаопыт, стадион и бооещики петухов просто ебанутые)))
Lesovij7
Мудрик сплошной брак
luceorius
 Перша поразка в сезоні, але яка! Це може надовго вибити команду з колії.
Bimbа Joe
Топ матч, однозначно в коллекцию.
KirTheKing
Мишаня нормально сыграл, вышел и сразу 3 банки закатили.. скорость это главный козырь у Мишани. должна была быть голевая передача у Мишани на последней минуте, но клоун майкл джексон специально промазал
ALM
Перше вилучення - на жовту, а не на червону. Так і тягнуть за вуха те МанСіті, розчищають конкурентів. Перемога Челсі ніяк не вольова. Це Тотенхем удевятьох ще й намагався забити.