Врятуйте батька! Луїс Діас, забивши за Ліверпуль, показав напис на футболці

Батьків 26-річного футболіста викрали у Колумбії, матір уже врятували

3041
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Діас

Колумбійський півзахисник Луїс Діас після важливого голу за «Ліверпуль» показав напис на футболці з проханням врятувати свого батька.

Батьків 26-річного футболіста викрали у Колумбії в ніч проти 29 жовтня. Мати Діаса практично відразу вдалося врятувати, а батько все ще перебуває в полоні. Повідомлялося, що за викрадення відповідальні повстанці Армії національного визволення (АНО) Колумбії.

Раніше Луїс Діас опублікував заяву в зв'язку з викраденням батька в Колумбії:

«Це каже не гравець. Це Лучо Діас, син Луїса Мануеля Діаса. Мій батько, працьовитий чоловік, опора сім'ї – зараз його викрали. Я прошу АНО звільнити мого батька якнайшвидше. Я також прошу міжнародні асоціації працювати над тим, щоб гарантувати його свободу.

З кожною секундою, з кожною хвилиною ми хвилюємось все більше. У нас немає слів, щоб описати жахливі почуття нашої родини, і так буде доти, доки він не повернеться додому. Я благаю вас звільнити мого батька прямо зараз, шануючи його чесність. Я хочу подякувати всім колумбійцям, а також міжнародній спільноті за вашу підтримку».

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль на виїзді зіграв унічию з Лутон Таун (1:1). Рахунок у грі для господарів поля відкрив хавбек Тахіт Чонг на 80-й хвилині. Вінгер «Ліверпуля» Луїс Діас врятував свою команду на 90+5 хвилині. Ліверпуль з 24 очками займає 3-е місце в АПЛ. Лідирують Ман Сіті (27) і Тоттенхем (26).