Луїс Діас на 90+5 хвилині врятував Ліверпуль від поразки у грі з Лутон Таун

«Ліверпуль» з 24 очками займає 3-тє місце в АПЛ

1169
4
Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі 11-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» на виїзді зіграв унічию з «Лутон Таун (1:1).

Рахунок у грі для господарів поля відкрив хавбек Тахіт Чонг на 80-й хвилині.

Вінгер «Ліверпуля» Луїс Діас врятував свою команду на 90+5 хвилині.

«Ліверпуль» з 24 очками займає 3-тє місце в АПЛ. Лідирують Ман Сіті (27) і Тоттенхем (26).

Прем'єр-ліга. 11-й тур, 5 листопада

Лутон Таун – Ліверпуль – 1:1

Голи: Тахіт Чонг, 80 – Луїс Діас, 90+5

Відеообзор матчу

Події матчу

90’ +5
ГОЛ ! М'яч забив Луїс Діас (Ліверпуль).
80’
ГОЛ ! М'яч забив Тахіт Чонг (Лутон Таун).
(5)

Коментарі 4
🔱Avtoigor🔱
Це при тому, що гра була в одні ворота, з безліччю убивчих моментів для Ліверпуля, яка переважала за усіма показниками, 25 та 75 за володінням тільки м'яча.
А наприкінці гри сталося щось зовсім незрозуміле, навіть важко пояснити що саме сталося, прикрий гол, якого ніхто не очікув і ніщо не предрікало чогось від команди, яка стояла автобусом увесь матч і тут таке на останніх хвилинах.
Це футбол і таке буває, добре що Ліверпуль зміг на останніх секундах, навіть вже не хвилинах, забити гол, який вже точно ніхто не очікував, як від Лутона так і Ліверпуля.
Луіс Діас сьогодні лев матчу однозначно, за нього сьогодні буде пити пиво увесь Ліверпуль і не тільки.