Попередження: Сарапій (71) - Скорко (80).

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк, Лєднєв (Пуріта, 88), Філіппов (Вітіньо, 80).

Запасні: Юрчук, Пасіч, Кравець, Каплієнко, Горбунов, Маркос Андре.

«Олександрія»: Єрмаков, Савченко, Сігєєв, Шулянський (Базаєв, 84), Логінов, Скорко, Джевані (Безерра, 70), Копина, Смирний (Плакса, 59), Шостак (Кулаковський, 59), Погорілий (Андрейчук, 46).

Запасні: Долгий, Кравченко, Ернандес, Бойко, Ващенко, Шевченко.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

06 листопада о 21:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Олександрія заробила штрафний удар на лінії півкола штрафного майданчика. Успіху він не приніс.

06 листопада о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Небезепечно!

Пуріта не влучив в дальній кут ударом з мед штрафного майданчика!

Компенсовано три хвилини

06 листопада о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Небезпечно!

Мірошніченко навісив зі штрафного, Гуцуляк пробив головою, м'яч пролетів близько до стійки воріт!

06 листопада о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Замість Лєднєва на поле вийшов Пуріта.

06 листопада о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Базаєв замінив Кулаковського у складі Олександрії.

06 листопада о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Небезпечно!

Скорко з правого флангу завдав удару здалеку - Кінарейкін у стрибку відбив м'яч, який летів у ближню "дев'ятку!

06 листопада о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Заміна у складі Дніпра-1. Вітіньо вийшов на поле замість Філіппова.

06 листопада о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Скорко відпустив м'яч далеко від себе, пішов в підкат і грубо вдарив по ногах опонента.

06 листопада о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Сарапій у центрі поля руками завалив Безерру.

06 листопада о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Безерра замінив Джованні в складі Олександрії.

06 листопада о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Гуцуляка не зараховано

На початку атаки в офсайді був Філіппов, який брав безпосередню участь у комбінації, яка призвела до гола.

06 листопада о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ БУДЕ ВІДНОВЛЕНО ПРИБЛИЗНО О 20:00

06 листопада о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВІДБІЙ ТРИВОГИ! КОМАНДИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ НА ПОЛЕ!

06 листопада о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

До оголошення тривога ВАР переглядав момент із незарахованим голом Гуцуляка. Рішення буде ухвалено після відбою тривогу.

06 листопада о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ЗНОВУ ТРИВОГА У ДНІПРІ!

06 листопада о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Гуцуляк у штрафному майданчику обіграв двох суперників і елегантно перекинув м'яч через голкіпера. Романюк не зарахувала гол.

06 листопада о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Плакса пробив з-за меж штрафного майданчика, у ворота не влучив.

06 листопада о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Гуцуляк збив Шулянського поблизу лівого кута штрафного майданчика. Скорко завдав удару зі штрафного, але влучив у стінку.

06 листопада о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Подвійна заміна у складі Олександрії: Плакса та Кулаковський замість Смирного та Шостака.

59’

Філіппов у штрафному майданчику прибрав Савченко та пробив, але не влучив у ворота

06 листопада о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ПОНОВЛЕНО!

06 листопада о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У ДНІПРІ - ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! МАТЧ ПРИЗУПИНЕНО!

06 листопада о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Дніпро-1 виконав штрафний удар. Піхальонок навісив до штрафного майданчика, Гуцуляк невдало завдав удару головою.

06 листопада о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Як і в першому таймі багато боротьби на поле.

06 листопада о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Небезпечно!

Піхальонок віддав класну розрізну передачу низом на Лєднєва, той увійшов до штрафного майданчика та пробив у дальній кут - Єрмаков зачепив м'яч кінчиками пальціів, і він полетів за межі поля.

06 листопада о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ротань здійснив заміну у перерві: Андрейчук гратиме замість Погорілого.

06 листопада о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 листопада о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

06 листопада о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Смирний завдав удару приблизно з 20 метрів - вище воріт.

06 листопада о 18:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після голу м'ячем майже весь час володіють гравці Дніпра-1.

06 листопада о 17:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Мірошніченко навісив до штрафного майданчика, захисник Олександрії вибив м'яч.

06 листопада о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Небезпечно!

Копина жорстко зіграв проти Гуцуляка. Арбітриня Романюк призначала штрафний удар неподалік штрафного майданчика Олександрії. Мірошніченко пробив, м'яч вдарився об газон перед Єрмаковим, але голкіпер все ж відбив його.

06 листопада о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ГООООООООООООООЛ!

Піхальонок зробив крос на дальній кут воротарського майданчика, Адамюк головою скинув м'яч у центр, Філіпов головою переправив м'яч у ворота.

06 листопада о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Не вистачає швидксоті командам.

06 листопада о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Небезпечно!

Джевані з правого флангу змістився до центру та завдав удару з півкола штрафного майданчика - поруч зі стійкою воріт пролетів м'яч.

25’

Гравці Дніпра-1 комбінували поблизу штрафного майданчика Олександрії, але втратили м'яч.

06 листопада о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мірошніченко прострілив з правого флангу в район воротарського майданчика, Логінов не влучив по м'ячу, але ніхто з господарів не зміг переправити м'яч у ворота.

06 листопада о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Шостак завдав удару приблизно з 20 метрів - повз ворота.

06 листопада о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Часто б'ють здалеку дніпряни. Цього разу спробував Лєднєв - Єрмаков забрав м'яч до рук.

06 листопада о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Гуцуляк обіграв Савченка у штрафному майданчику, але удар було заблоковано.

06 листопада о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Єрмаков з другої спроби забрав м'яч до рук після дальнього удару.

06 листопада о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди діють у середньому темпі. Багато боротьби.

06 листопада о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Ще оин дальній удар від Дніпра-1. Піхальонок не влучив у ворота.

06 листопада о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Небезпечно!

Адамюк занадто слабко покотив м'яч на Кінарейкіна, голкіпер встигнув випередити гравця Олександрії та вибити м'яч у підкаті.

06 листопада о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Сваток завдав удару здалеку - значно вище воріт пролетів м'яч.

05 листопада о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 6 листопада, відбудеться матч 13-го туру чемпіонату України з футболу між СК «Дніпро-1» і ФК «Олександрія». Команди зіграють на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» після зміни головного тренера втратив очки лише у двох матчах: нічия 1:1 з ковалівським «Колосом» та поразка 0:3 від криворізького «Кривбаса». Інші шість матчів під керівництвом Юрія Максимова виграли. На цей час дніпровська команда посідає четверте місце у турнірній таблиці, набравши 24 очки у 12 матчах.

ФК «Олександрія» не може виграти протягом десяти турів поспіль. Свої дві перемоги команда здобула у перших двох турах. Остання датована 5 серпня. Мало того, підопічні Руслана Ротаня не можуть забити гол у ворота суперників уже три поєдинки поспіль. Відповідає результатам команди місце у турнірній таблиці – 14-те. В активі команди із Кіровоградської області – 10 очок.

Команди зустрічалися 8 разів. «Дніпро-1» виграв один матч, «Олександрія» – три. Ще у чотирьох поєдинках було зафіксовано нічию. Різниця м'ячів – 13:9 на користь «олександрійців».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Олександрія».