ВІДЕО. Максим Хлань забив другий гол за Лехію із Гданська

Українець відзначився у матчі 14-го туру другого дивізіону чемпіонату Польщі

1133
1
ФК Лехія Гданськ. Максим Хлань

5 листопада відбувся матч 14-го туру другого дивізіону чемпіонату Польщі між командами «Тихи» та «Лехія» Гданськ (1:3).

Український півзахисник «Лехії» Максим Хлань вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на 90+1 хвилину.

На 24-й хвилині Хлань відкрив рахунок у матчі, зробивши внесок у перемогу. Це його другий гол за польську команду у 6 матчах чемпіонату.

20-річний Хлань приєднався до клубу з Гданська у вересні, перейшовши на правах вільного агента після розірвання контракту із «Зорею».

«Лехія» Гданськ набрала 25 очок і ділить 3-тє місце у другому дивізіоні. Стільки ж балів мають «Гурник» Ленчна та «Тихи» (по 25). Попереду йдуть «Одра» Ополе (27) та «Арка» Гдиня (26).

ВІДЕО в Telegram: Максим Хлань забив за Лехію в чемпіонаті Польщі