ВІДЕО. Українець Хлань забив перший гол за Лехію в чемпіонаті Польщі

Максим допоміг команді обіграти «Сталь» Жешув із рахунком 2:1

798
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Максим Хлань

28 жовтня відбувся матч 13-го туру першого дивізіону Польщі між командами «Лехія» Гданськ та «Сталь» Жешув. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Український півзахисник «Лехії» Максим Хлань вийшов на поле з перших хвилин і провів увесь поєдинок.

На 35-й хвилині Хлань відкрив рахунок у матчі. Для Хланя цей гол став першим у футболці польського клубу.

20-річний Хлань приєднався до клубу з Гданська у вересні, перейшовши на правах вільного агента. Це його друга результативна дія за нову команду у 5 матчах. На його рахунку також 1 асист.