4 листопада 4 футболісти з України забили у 3 різних європейських чемпіонатах

16847
5

4 листопада 4 футболісти з України забили у 3 різних європейських чемпіонатах.

Артем Довбик та Віктор Циганков відзначилися у поєдинку 12-го туру Ла Ліги за «Жирону» проти «Осасуни». Крім того, Артем також записав на свій рахунок 2 асисти.

Жиронці зрештою перемогли 4:2.

Український захисник «Евертона» Віталій Міколенко на 7-й хвилині матчу 11-го туру АПЛ проти «Брайтона» відкрив рахунок. Для Віталія цей м'яч став першим у поточному сезоні та другим у АПЛ за 2 сезони.

На жаль, «іриски» не зуміли обіграти підопічних Роберто Де Дзербі через автогол Ешлі Янга на останніх хвилинах.

Першим забитим м'ячем за «Вестерло» відзначився Сергій Сидорчук. Екс-капітан київського «Динамо» допоміг своїй команді обіграти «Ауд-Хеверле Левен».

Матч завершився з рахунком 2:0.

Ще одним українцем, який мав реальні шанси на гол сьогодні, 4 листопада, у європейських чемпіонатах, був Роман Безус. Колишній футболіст «Динамо» та «Дніпра» не зумів реалізувати 11-метровий на 24-й хвилині матчу 10-го туру чемпіонату Кіпру за «Омонію» проти «Аполлона».

Відеоогляд матчу Осасуна – Жирона – 2:4 (голи Артема Довбика та Віктора Циганкова)

Відеоогляд матчу Евертон – Брайтон – 1:1 (гол Віталія Миколенка)

Ауд-Хеверле Левен – Вестерло – 0:2 (гол Сергія Сидорчука)

Відеоогляд матчу Омонія – Аполлон – 2:0 (незабитий пенальті Романа Безуса)