02 листопада о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

1:1! БОЙКО ВИТЯГНУВ УДАР ЛОГІНОВА В ПРАВИЙ КУТ!

02 листопада о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 листопада о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 листопада о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ!

02 листопада о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ОВЕРТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

120’

До Макуана відскочив м'яч на лівому фланзі штрафного, але той пробив над воротами.

02 листопада о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
117’

Заблокували спробу Мустафаєва пробити здалеку з правого флангу.

115’

Спокійно тримає м'яч у себе Олександрія.

02 листопада о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
112’

Аріелсон закинув м'яч до правого флангу штрафного на Козака, який прострілював на дальню під порожні для Макуана, проте захисник утрутився.

02 листопада о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
110’

МОМЕНТ! Аріелсон дивом пробив головою з рикошетом від газону над воротами з межі воротарського на завершення подачі від Смолякова на дальню стійку.

02 листопада о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Навіс від Калітвінцева з правого флангу полетів до рук Бойка.

02 листопада о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 листопада о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 листопада о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
104’

МОМЕНТ! Морозко грудьми на правому фланзі штрафного прийняв відскок м'яча, після чого пробив повз ближню стійку.

02 листопада о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
102’

Шулянський провів м'яч лівим флангом атаки, але його передачу до штрафного зрештою перехопили захисники.

02 листопада о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
100’

Погорілого збили під час його просування до лівого флангу штрафного.

02 листопада о 17:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
98’

Несподівано багато зусиль довелось викласти Шевченку та захисникам для того, щоб просто вибити м'яч за межі власного штрафного.

02 листопада о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
96’

Огіря виконав діагональ на лівий фланг атаки, але цей пас був засильний для Смолякова.

02 листопада о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
94’

У Логінова запаморочення.

02 листопада о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
92’

Олександрія намагається ловити суперників довгими передачами.

02 листопада о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 листопада о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ОСНОВНИЙ ЧАС МАТЧУ СПЛИВ!

02 листопада о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

02 листопада о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Шевченко врятував команду від наслідків помилки Савченка в центрі поля, після чого Аріелсон завершував контратаку правим флангом ударом у дальній кут.

02 листопада о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Огіря вийшов замість Танковського.

02 листопада о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Матч буде відновлено о 17:40.

02 листопада о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ВІДБІЙ ТРИВОГИ.

02 листопада о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

02 листопада о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Шостак пробив через себе під час відскоку м'яча в центрі штрафного, поцілив у лівий кут, де Бойко витягнув м'яч.

02 листопада о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Кушніренко в підкаті покотився в ноги Калітвінцева, який пройшов повз двох суперників на правому фланзі атаки.

02 листопада о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Шабанов на кутовий блокував удар від Погорілого від входу до правого флангу штрафного.

02 листопада о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Навіс від Козака з правого флангу від кута поля перехопили в центрі штрафного захисники.

02 листопада о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Калітвінцев дограватиме замість Джевані.

75’

Сігеєва замінив Білошевський.

02 листопада о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Упав під час отримання передачі до лівого флангу штрафного від Козака Аріелсон та зіпсував момент.

02 листопада о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Макуана запустили передачею з центрального кола на побачення з воротарем, але він того не переграв.

02 листопада о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Скорко із штрафного в центральній зоні поцілив прямим ударом повз ліву стійку.

02 листопада о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Аріелсон гратиме замість Шастала.

63’

Крушинського замінили на Кушніренка.

63’

Грицука поміняв Мустафаєв.

02 листопада о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

МОМЕНТ! Бойко забрав до рук закручений удар Шулянського від лівого кута штрафного.

60’

Скорко виконав подачу з правого флангу на дальню стійку, де Шулянський скидав головою, але захисник не дав Погорілому замкнути.

02 листопада о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Макуана прискорився лівим флангом атаки, але Скорко його помітно легко зупинив.

02 листопада о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Козак від правого кута штрафного поцілив під ближню стійку, де Шевченко забрав м'яч.

02 листопада о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Смоляков корпусом закрив рух Джевані правим флангом контратаки.

51’

Шастал на завершення передачі з правого флангу влучив у суперника.

02 листопада о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Подача від Макуана з лівого флангу пішла на голову супернику в центрі штрафного.

02 листопада о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Олександрія грає в пресингу на чужій половині.

02 листопада о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Погорілий з'явився замість Андрейчука.

02 листопада о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Янакова гратиме Макуана.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 листопада о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 листопада о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

02 листопада о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Смоляков подав із лівого флангу до штрафного, але захисники вибили м'яч за межі поля.

02 листопада о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Савченко грав назад на воротаря з правого флангу, але віддав заслабко, Шастал перехопив, тому довелось фолити.

02 листопада о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Копина гратиме замість травмованого Мартинюка.

02 листопада о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Сігеєв сфолив на правому фланзі оборони проти Янакова.

35’

Мартинюк дуже невдало наступив на ногу під час падіння на лівому фланзі оборони.

02 листопада о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Утримання м'яча від Олександрії на власній половині.

02 листопада о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Шастал у центрі штрафного відкривався під подачу кутового з лівого флангу, але суперники просто були вищими за нього.

02 листопада о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Шостак гратиме замість Михайленка.

25’

Ай-ай-ай. Михайленко смикнув м'яз під час ривку.

02 листопада о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Михайленку дали пройти лівим флангом атаки до межі штрафного, звідки він пробив у ближній кут, але Бойко парирував у стрибку.

02 листопада о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Просто пощастило зараз Шевченку з відскоком назад йому до рук м'яча, після удару голкіпера в ноги Козаку на лівому фланзі власного воротарського.

02 листопада о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Шулянський на лівому фланзі штрафного хитнув захисника, після чого низом бив у дальній, але Бойко забрав.

02 листопада о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Ініціатива на м'ячі тримається за Поліссям, але моментів обмаль.

02 листопада о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Шастал не дотягнувся головою до подачі з лівого флангу від Смолякова.

02 листопада о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Янаков прострілом із лівого флангу влучив у суперника та заробив аут.

02 листопада о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Полісся розігрує м'яч на власній половині. Темп гри відверто низький.

02 листопада о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Логінов у підкаті перед власним штрафним стрибнув у ноги Янакову, який тільки-но перехопив передачу поперек поля від Сігеєва, але м'яч забрав без фолу.

02 листопада о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Комбінаційний футбол пропонує нам Олександрія. Виглядає непогано.

02 листопада о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Шулянський полетів на бігові доріжки, не діставши м'яч у межах поля на лівому фланзі атаки, після передачі на хід.

02 листопада о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Гості розігрують м'яч у позиційній атаці в центрі поля.

02 листопада о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Янакова розігнали пасом на хід до лівого флангу штрафного, але подати перед виходом м'яча за лицьову він не встиг.

02 листопада о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 листопада о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 2-го листопада, відбудеться чвертьфінальний поєдинок Кубка України, у якому змагатимуться житомирське «Полісся» та «Олександрія». Матч відбудеться в Житомирі, на полі стадіону «Центральний», початок о 15:00.

Команда Юрія Калитвинцева вже зустрічалася з підопічними Руслана Ротаня на початку цього сезону, і навряд чи в «Олександрії» залишилися хороші враження від тієї гри (0:3). Але цього разу жодні проблеми в УПЛ не повинні бентежити «поліграфів». Вони й перед матчем минулого раунду проти «Руха» (1:0) вважалися явними аутсайдерами, а в підсумку перемогли за рахунок м'яча під завісу основного часу. А ось «Полісся» таки довелося грати овертайми й серію пенальті проти «Дніпра-1», тому цього разу «вовки» навряд чи схочуть цей досвід повторити.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Олександрія».