Аріна СОБОЛЕНКО: «Відчуваю неповагу з боку WTA»
Аріна Соболенко незадоволена організацією Підсумкового турніру WTA 2023
![Аріна СОБОЛЕНКО: «Відчуваю неповагу з боку WTA»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/48/orig_649600.jpg)
Лідер світового рейтингу WTA Аріна Соболенко поскаржилася на рівень організації Підсумкового турніру WTA 2023 року.
«Маю сказати, що дуже розчарована WTA та Підсумковим турніром. Як тенісистка, відчуваю неповагу з боку WTA. Думаю, як і всі ми. Не такого рівня організації очікуємо від Підсумкового турніру. Якщо чесно, то часто не почуваюся в безпеці, коли рухаюся цим кортом, відскок м'яча весь час нестабільний і тільки вчора ми вперше тренувалися на цьому корті.
Коли на кін поставлено дуже багато, для мене таке є неприйнятним», – сказала Соболенко.
Нагадаємо, що Підсумковий турнір WTA 2023 розпочався у неділю, 29 жовтня, і триватиме до неділі, 5 листопада. Аріна Соболенко у першому матчі обіграла грецьку тенісистку Марію Саккарі, віддавши лише один гейм.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![ЛАВРЕНКО: «На стадіоні Лівого Берега гратиме ще лише один клуб»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696169.jpg)
![Ястремська відреагувала на відмову Калініної від ОІ. Дівчата живуть разом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696134.jpg)
![Ястремська відреагувала на відмову Калініної від ОІ. Дівчата живуть разом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696134.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)
![Макс Максов](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/188/thumb_357774.jpg)
![Rzechpospolita](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/188/thumb_357774.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Vitason](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![Олександр Науменко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![Muskrat2](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/63/thumb_372748.jpg)
![chak98](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/63/thumb_372748.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/71/thumb_454313.png)
![Frank Pider](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/71/thumb_454313.png)