Анатолій БЕЗСМЕРТНИЙ: «Хлопці зрозуміли, що зараз пропонує сучасний футбол»
Головний тренер «Вікторії» – про поразку від «Шахтаря» в Кубку України
![Анатолій БЕЗСМЕРТНИЙ: «Хлопці зрозуміли, що зараз пропонує сучасний футбол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/47/orig_649569.jpg)
Головний тренер сумської «Вікторії» Анатолій Безсмертний поділився враженнями після поразки від донецького «Шахтаря» в Кубку України.
«Шахтар» у першому таймі мав перевагу та дещо перегравав нас. У другому таймі ми вже трошки додали та вже цікавішою була гра. Десь наші хлопці не впоралися з нервами, десь добре грав «Шахтар». Хоч ми й програли, але за команду не соромно. Хлопці старалися, зіграли так, як могли. Ми розуміємо куди нам далі рухатися та хлопці зрозуміли, що зараз пропонує сучасний футбол: у нас не було такої інтенсивності та темпу в жодному з матчів. Десь ми з цим не впоралися.
Ми розуміємо, куди нам рухатися у плані швидкості, швидкості ухвалення рішень, швидкості роботи з м'ячем та у плані інтенсивності гри. Тут потрібно додавати. «Шахтар» під пресингом приймає м'ячі, а ми поки що цього не можемо робити на їхньому фоні. Думаю, що нічого страшного немає. Ми самі цього хотіли, вийшли до 1/4 фіналу Кубка України. Для хлопців це наука, школа. Є куди додавати», – розповів Безсмертний.
Нагадаємо, що «Вікторія» в Києві поступилась «Шахтарю» з рахунком 0:3.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
У понеділок на корти Парижа вийдуть п'ять українок
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Трубін – із трофеєм. Бенфіка виграла передсезонний матч-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696171.jpg)