Запасні: Литивненко, Курелєх, Машталір, Євпак.

«Шахтар»: Різник – Азарові, Ракіцький, Бондар, Гочолеішвілі (Конопля, 67) – Назарина – Невертон (Криськів, 80), Судаков, Бондаренко, Зубков (Егіналду, 68) – Келсі (Сікан, 62).

Запасні: Рудько, Чигринський, Матвієнко, Швед, Топалов.

30 жовтня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 жовтня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

30 жовтня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ракіцький на ближній замкнув подачу кутового з правого флангу від Судакова.

30 жовтня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Ульянов не пустив м'яч на дальню стійку на Егіналду під час прострілу з лівого флангу від Азарові.

30 жовтня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Вище воріт пробив головою Назарина на завершення подачі кутового з лівого флангу на ближню стійку.

30 жовтня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Заблокована спроба Криськіва пробити на завершення закидання до лівого флангу штрафного від Судакова.

30 жовтня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Криськів виконав простріл із лівого флангу штрафного на дальню стійку, де трохи не встиг Егіналду.

30 жовтня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Точно в Невертона зіграв ногою Ульянов під час спроби перехоплення на лівому фланзі атаки.

30 жовтня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Криськів дограватиме замість Невертона.

30 жовтня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Бондар небезпечно віддав м'яч перед власним штрафним точно в ноги Покотилюку, який одразу різав усередину на Галенка, але той не встиг.

30 жовтня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Різник у центрі воріт спокійно забрав до рук постріл здалеку від Сахна з правого флангу.

30 жовтня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Мишенка замінили на Чеглова.

30 жовтня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ! Егіналду перевірив реакцію Шеліхова ударом із гострого кута на правому фланзі штрафного під поперечину.

30 жовтня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Шеліхов забрав до рук постріл Судакова від входу до лівого флангу штрафного в дальній кут.

30 жовтня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Зозуля вийшов на заміну Бичкову.

30 жовтня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Егіналду гратиме замість Зубкова.

67’

Гочолеішвілі замінили на Коноплю.

30 жовтня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Сікан із офсайду стартував за передачею на хід до лівого флангу штрафного, але Шеліхов усе одно її перехопив.

30 жовтня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

МОМЕНТ! Шеліхов упорався з ударом Судакова низом під дальню стійку з передачі Невертона до лівого кута воротарського.

30 жовтня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Замість Келсі з'явився Сікан.

30 жовтня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гочолеішвілі вистрілив здалеку з правого флангу, але поцілив на трибуни.

30 жовтня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Шахтар дає пограти суперникам з м'ячем на власній половині.

30 жовтня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Лебеденко гратиме замість Здирка.

30 жовтня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Заліз до офсайду Невертон під час передачі лівим флангом атаки.

30 жовтня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Відбирання м'яча від Назарини перед чужим штрафним завершилось дальнім пострілом Судакова, який на кутовий заблокував захисник.

30 жовтня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сахно зачепив ногу Назарини неподалік від власного штрафного.

30 жовтня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Назарина штовхнув у спину Покотилюка в центрі поля.

30 жовтня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Покотилюка випустили замість Савченка.

30 жовтня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ульянова поміняли на Сахно.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

30 жовтня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

43’

Шахтар тримає м'яч на чужій половині під завісу тайму.

30 жовтня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТИ! Подвійний сейв від Шеліхова проти ударів із правого флангу штрафного від Келсі та добивання відскоку головою від Невертона.

30 жовтня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Ракіцький почав возити м'яч у власному штрафному, після чого його ледь не обікрали, але з Різником розібрались.

30 жовтня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Якесь пошкодження в Азарові.

30 жовтня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Ракіцький на лівому фланзі атаки сфолив проти Галенка.

30 жовтня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Просто немає м'яча в ногах гравців Вікторії.

30 жовтня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Келсі невдало підставився під дальній удар Зубкова на завершення просування з правого флангу.

30 жовтня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Нелін блокував простріл від Невертона з лівого флангу штрафного.

30 жовтня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Простріл Гочолеішвілі з правого флангу захисники перевели на кутовий.

30 жовтня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Мишенко пішов просто в ногу Бондарю на чужій половині.

30 жовтня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Долінський отримав закидання до правого флангу штрафного з глибини, але запустив м'яч першим дотиком абикуди.

30 жовтня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ракіцький від центрального кола віддав передачу на правий фланг для Зубкова, а той одразу вирішив бити здалеку та м'яч знову пролетів повз перчатки воротаря.

30 жовтня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Вище воріт поцілив Бондар ударом головою з межі воротарського на завершення подачі кутового з правого флангу.

30 жовтня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гарматний постріл Назарини із зони перед чужим штрафним, після передачі Келсі, пройшов повз руки воротаря.

30 жовтня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Азарові прострілив із лівого флангу, але захисники перевели на кутовий.

30 жовтня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Ракіцький штовхнув у спину Здирка в центрі поля.

30 жовтня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Здирко необережно зіграв у підкаті зі спини в центральному колі проти Бондаренка.

30 жовтня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Невертон на лівому фланзі штрафного з місця пробив у блок від захисника.

8’

Сасовський запустив дальній пас на чужу половину, але просто подарував м'яч захисникам гостей.

30 жовтня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

І ось – сміливий пресинг від господарів на чужій половині.

30 жовтня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Бичков заблокував спробу Азарові виконати подачу з лівого флангу.

30 жовтня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Доволі непогано почала Вікторія та навіть відповідає атаками.

30 жовтня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Зашпортався Шахтар під час першої ж спроби атакувати.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 жовтня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 жовтня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 30-го жовтня, відбудеться чвертьфінальний поєдинок Кубка України, в якому змагатимуться сумська «Вікторія» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:00.

Кубок України повернувся в цьому сезоні після річної перерви і тепер за право ним володіти вишикувалася така черга, що Прем'єр-ліга посеред нового тижня відійде на другий план. І вже зовсім несподівано бачити серед учасників чвертьфіналів представника Першої ліги, хоча за старою-доброю традицією ніхто не здивується, якщо сумська «Вікторія» зрештою опиниться у фіналі. Але чи дасть їй пройти повз себе чинний чемпіон країни під керівництвом нового головного тренера?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Вікторія» – «Шахтар».

(11)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 1

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ